Dugavići
- OD POČETKA SPORTSKE I TENISKE KAMPANJE TJ. OD TRAVNJA 2011. ODRŽANA SU VEĆ 3 TRADICIONALNA TURNIRA ''DUGAVIĆI'' PO SVIM DOBNIM KATEGORIJAMA, DAKLE ODRŽANO JE UKUPNO 12 TURNIRA SA UKUPNIM BROJEM OD OKO 200 DJECE UČESNIKA;
- SVA DJECA UČESNICI TURNIRA DOBILI SU PRIGODNE MEDALJE A ONI NAJBOJI PEHARE UZ PODRŠKU I NAVIJANJE RODITELJA KOJI SU SE OKUPILI U VELIKOM BROJU
- VIŠE INFORMACIJA O REZULTATIMA TURNIRA KAO I FOTKAMA USKORO!!! (REZULTATE TURNIRA OBJAVLJENI SU POD ''NOVOSTI'')
BESPLATNA ŠKOLA TENISA ''TENIS ZA SVAKOG'' DUGAVE 2011.
REZULTATI TURNIRA ''DUGAVIĆI 2011.'':
PREDŠKOLCI:
A GRUPA
- GABRIJELA BAN
- JURICA JAMIĆ
- KARLO TOMAŠEC
- LUKA ANDRAŠIĆ
B GRUPA
- BOŠKO JEMO
- HANNA CERIN
- MAX MATIŠIĆ
- NIKOLA ANDRAŠIĆ
A GRUPA |
1 |
2 | 3 | 4 |
OSVOJENI BODOVI |
POREDAK |
||
1 |
KARLO |
X | 8 | 9 | 8 |
25 |
1. |
|
2 |
LUKA AN. |
2 | X | 5 | 5 |
12 |
3. |
|
3 |
GABRIJELA |
1 | 5 | X | 7 |
13 |
2. |
|
4 |
JURICA |
2 | 5 | 3 | X |
10 |
4. |
B GRUPA |
1 |
2 | 3 | 4 |
OSVOJENI BODOVI |
POREDAK |
||
1 |
MAX MA. |
X | - | 7 | 7 |
14 |
1. |
|
2 |
HANNA |
- | X | - | - |
- |
4. |
|
3 |
NIKOLA |
3 | - | X | 6 |
9 |
3. |
|
4 |
BOŠKO |
3 | - | 7 | X |
10 |
2. |
ZLATNA SKUPINA
POLUFINALE:
- A1 - B2: KARLO - BOŠKO 7:3
- B1 - A2: MAX M. - GABRIJELA 8:2
FINALE:
- ZA 1. MJESTO: KARLO - MAX M. 5:6
- ZA 3. MJESTO: BOŠKO - GABRIJELA 5:6
SREBRNA SKUPINA
POLUFINALE:
- A3 - B4: LUKA AN. - HANNA b.b.
- B3 - A4: NIKOLA AN. - JURICA 6:4
FINALE:
- ZA 1. MJESTO: NIKOLA AN. - LUKA AN. 6:5
- ZA 3. MJESTO: JURICA - HANNA b.b.
1. RAZREDI:
A GRUPA
- ARIJAN POSTOSELI
- DAVID MINARIK
- GRIGOR SUMAN
- MARINA DUMENČIĆ
B GRUPA
- FRIDA VUČKO
- JAN KOLAKOVIĆ
- MARIJA KNEŽEVIĆ
- VIJEKO LONČARIĆ
C GRUPA
- DOROTEA MARIĆ
- LUCIJA PAVIČIĆ
- MARKO CINDRIĆ
- PATRIK GAJČEVIĆ
D GRUPA
- ADAM KRSTANOVIĆ
- ANA PARADŽIK
- SARA BIJELIĆ
A GRUPA |
1 |
2 | 3 | 4 |
OSVOJENI BODOVI |
POREDAK |
||
1 |
ARIJAN |
X | 7 | 8 | 5 |
20 |
1. |
|
2 |
GRIGOR |
3 | X | 5 | 7 |
15 |
2. |
|
3 |
MARINA |
2 | 5 | X | 3 |
10 |
4. |
|
4 |
DAVID |
5 | 3 | 7 | X |
15 |
3. |
3 | B GRUPA |
1 |
2 | 3 | 4 |
OSVOJENI BODOVI |
POREDAK |
|
1 |
JAN |
X | 6 | 6 | 7 |
19 |
1. |
|
2 |
MARIJA K. |
4 | X | 7 | 7 |
18 |
2. |
|
3 |
FRIDA |
4 | 3 | X | 8 |
15 |
3. |
|
4 |
VIJEKO |
3 | 3 | 2 | X |
8 |
4. |
4 | C GRUPA |
1 |
2 | 3 | 4 |
OSVOJENI BODOVI |
POREDAK |
|
1 |
MARKO C. |
X | 6 | 6 | 6 |
18 |
1. |
|
2 |
LUCIJA |
4 | X | 3 | 5 |
12 |
4. |
|
3 |
DOROTEA |
4 | 7 | X | 4 |
15 |
3. |
|
4 |
PATRIK G. |
4 | 5 | 6 | X |
15 |
2. |
D GRUPA |
1 |
2 | 3 | 4 |
OSVOJENI BODOVI |
POREDAK |
||
1 |
ADAM |
X | 8 | 6 | - |
14 |
1. |
|
2 |
SARA |
2 | X | 7 | - |
9 |
2. |
|
3 |
ANA |
4 | 3 | X | - |
7 |
3. |
|
4 |
- |
- | - | - | - |
- |
- |
ZLATNA SKUPINA
ČETVRTFINALE:
- A1 - B2: ARIJAN - MARIJA KN. 8:2
- C1 - D2: MARKO C. - SARA 6:4
- B1 - A2: JAN - GRIGOR 6:4
- D1 - C2: ADAM - PATRIK G. 8:2
POLUFINALE - ZA POREDAK OD 1. DO 4. MJESTA:
- ARIJAN - MARKO C. 4:6
- JAN - ADAM 3:7
POLUFINALE - ZA POREDAK OD 5. DO 8. MJESTA:
- MARIJA KN. - SARA 5:6
- GRIGOR - PATRIK G. b.b.
FINALE:
- ZA 1. MJESTO: MARKO C. - ADAM 4:6
- ZA 3. MJESTO: JAN - ARIJAN 3:7
- ZA 5. MJESTO: SARA - GRIGOR 6:4
- ZA 7. MJESTO: MARIJA KN. - PATRIK G. 4:6
SREBRNA SKUPINA
ČETVRTFINALE:
- A3 - B4: DAVID - VIJEKO 6:4
- C3 - D4:DOROTEA - /
- B3 - A4: FRIDA - MARINA 7:3
- D3 - C4:ANA - LUCIJA 6:5
POLUFINALE ZA POREDAK OD 1. DO 4. MJESTA:
- DAVID - DOROTEA 4:6
- FRIDA - ANA 3:7
POLUFINALE ZA POREDAK OD 5. DO 8. MJESTA:
- VIJEKO - /
- MARINA - LUCIJA 2:8
FINALE:
- ZA 1. MJESTO: DOROTEA - ANA 6:4
- ZA 3. MJESTO: DAVID - FRIDA 6:4
- ZA 5. MJESTO: LUCIJA - VIJEKO 8:2
- ZA 7. MJESTO: MARINA - /
2. RAZREDI
A GRUPA
- FILIP RADULOVIĆ
- LUKA KRAJNOVIĆ
- MATIJA KNEŽEVIĆ
- NIKA HAVRLE
- PATRICIJA MRKONJIĆ
B GRUPA
- DOMINIK UREK
- IRENA ĆUTUK
- MATIAS BALI
- MIHAELA BAN
- STRIBOR SUMAN
A GRUPA | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
OSVOJENI BODOVI |
POREDAK |
|
1 |
FILIP R. |
X | 8 | 8 | 9 | 6 |
31 |
1. |
2 |
LUKA K. |
2 | X | 5 | 6 | 6 |
19 |
3. |
3 |
MATIJA K. |
2 | 5 | X | 3 | 6 |
16 |
4. |
4 |
NIKA |
1 | 4 | 7 | X | 2 |
14 |
5. |
5 |
PATRICIJA |
4 | 4 | 4 | 8 | X |
20 |
2. |
B GRUPA |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
OSVOJENI BODOVI |
POREDAK | |
1 |
STRIBOR |
X | 3 | 7 | 7 | 2 |
15 |
4. |
2 |
MATIAS |
7 | X | 6 | 1 | 5 |
19 |
3. |
3 |
IRENA |
3 | 4 | X | 2 | 2 |
11 |
5. |
4 |
MIHAELA B. |
7 | 9 | 8 | X | 6 |
30 |
1. |
5 |
DOMINIK U. |
8 | 5 | 8 | 4 | X |
25 |
2. |
ZLATNA SKUPINA
POLUFINALE:
- A1 - B2: FILIP R. - DOMINIK U. 4:6
- B1 - A2: PATRICIJA - MIHAELA B. 2:8
FINALE:
- ZA 1. MJESTO: DOMINIK U. - MIHAELA B. 6:5
- ZA 3. MJESTO: FILIP R. - PATRICIJA 6:4
SREBRNA SKUPINA
POLUFINALE:
- A3 - B4: LUKA K. - STRIBOR 4:6
- B3 - A4: MATIAS - MATIJA K. 6:4
FINALE:
- ZA 1. MJESTO: STRIBOR - MATIAS 2:8
- ZA 3. MJESTO: LUKA K. - MATIJA K. 4:6
- ZA 5. MJESTO: A5 - B5: NIKA - IRENA 3:7
3. RAZREDI
A GRUPA
- ADEA POSTOSELI
- ELA ŠTIMAC
- LUKA LEMIĆ
- MARKO ŠTRK
B GRUPA
- ANTON TOMLJANOVIĆ
- MATEJ CERIN
- NIKOLA JAMIĆ
- PATRIK KOLAKOVIĆ
C GRUPA
- LEONARDO MRKONJIĆ
- LUCIJAN BALATINEC
- MIHAELA BAN
- IVAN MARIĆ
D GRUPA
- ANJA ANTUNOVIĆ
- FRAN BOJANIĆ
- LUKA LAKNER
- TONI MARIĆ
A GRUPA | 1 | 2 | 3 | 4 |
OSVOJENI BODOVI |
POREDAK | |
1 |
MARKO Š. |
X | 3 | 5 | 7 |
15 |
3. |
2 |
LUKA LE. |
7 | X | 7 | 7 |
21 |
1. |
3 |
ADEA |
5 | 3 | X | 9 |
17 |
2. |
4 |
ELA |
3 | 3 | 1 | X |
7 |
4. |
B GRUPA |
1 | 2 | 3 | 4 | OSVOJENI BODOVI | POREDAK | |
1 |
NIKOLA J. |
X | 6 | 6 | 7 |
19 |
1. |
2 |
PATRIK K. |
4 | X | 5 | 8 |
17 |
3. |
3 |
ANTON |
4 | 5 | X | 8 |
17 |
2. |
4 |
MATEJ |
3 | 2 | 2 | X |
7 |
4. |
C GRUPA |
1 | 2 | 3 | 4 |
OSVOJENI BODOVI |
POREDAK | |
1 | LEONARDO | X | 7 | 8 | 7 |
22 |
1. |
2 | MIHAELA L. | 3 | X | 7 | 6 |
16 |
2. |
3 | LUCIJAN | 2 | 3 | X | 8 |
13 |
3. |
4 | IVAN M. | 3 | 4 | 2 | X |
9 |
4. |
D GRUPA |
1 | 2 | 3 | 4 |
OSVOJENI BODOVI |
POREDAK | |
1 |
FRAN |
X | 8 | 9 | 6 |
23 |
1. |
2 |
LUKA LA. |
2 | X | 6 | 9 |
17 |
2. |
3 |
ANJA |
1 | 4 | X | 7 |
12 |
3. |
4 |
TONI M. |
4 | 1 | 3 | X |
8 |
4. |
ZLATNA SKUPINA
ČETVRTFINALE:
- A1 - B2: LUKA LE. - ANTON 6:4
- C1 - D2:LEONARDO - LUKA LA. 7:3
- B1 - A2: NIKOLA J. - ADEA 9:1
- D1 - C2: FRAN - MIHAELA 7:3
POLUFINALE OD 1. - 4. MJESTA:
- LUKA LE. - LEONARDO 3:7
- NIKOLA J. - FRAN 2:8
POLFUNALE OD 5. - 8. MJESTA:
- ANTON - LUKA LA. 5:6
- ADEA - MIHAELA 6:4
FINALE:
- ZA 1. MJESTO: LEONARDO - FRAN 6:4
- ZA 3. MJESTO: LUKA LE. - NIKOLA J. 1:9
- ZA 5. MJESTO: ADEA - LUKA LA. 3:7
- ZA 7. MJESTO: ANTON - MIHAELA 9:1
SREBRNA SKUPINA
ČETVRTFINALE:
- A3 - B4: MARKO Š. - MATEJ 6:4
- C3 - D4: LUCIJAN - TONI 6:5
- B3 - A4: PATRIK K. - ELA 6:5
- D3 - C4: ANJA - IVAN M. 4:6
POLUFINALE OD 1. - 4. MJESTA:
- MARKO Š. - LUCIJAN 4:6
- IVAN M. - PATRIK 1:9
POLUFINALE OD 5. - 8. MJESTA:
- MATEJ - TONI 6:4
- ANJA - ELA 4:6
FINALE:
- ZA 1. MJESTO: LUCIJAN - PATRIK K. 6:4
- ZA 3. MJESTO: MARKO Š. - IVAN M. 6:4
- ZA 5. MJESTO: MATEJ - ELA 6:4
- ZA 7. MJESTO: TONI - ANJA 3:7
4. + 5. + RAZREDI
A GRUPA
- ANTONIA KNEŽEVIĆ
- BOJAN ANTUNOVIĆ
- MARKO BRAJDIĆ
- MARTINA GALETIĆ
- MATIJA SUKNJAIĆ
B GRUPA
- FILIP MILIJAN ĆUTUK
- JOSIP ŠEMUGA
- MARIJA BASARA
- SVEN JANEČIĆ
A GRUPA |
1 | 2 | 3 | 4 |
OSVOJENI BODOVI |
POREDAK |
|
1 |
MARKO B. |
X | 6 | 9 | 8 |
23 |
1. |
2 |
MARTINA |
4 | X | 5 | 4 |
13 |
3. |
3 |
ANTONIA K. |
1 | 5 | X | 2 |
8 |
4. |
4 |
BOJAN |
2 | 6 | 8 | X |
16 |
2. |
B GRUPA |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
OSVOJENI BODOVI |
POREDAK | |
1 |
SVEN |
X |
9 |
9 | 7 | 7 |
32 |
1. |
2 |
FILIP MILIJAN |
1 |
X |
3 | 3 | 0 |
7 |
5. |
3 |
MARIJA B. |
1 |
7 |
X | 4 | 5 |
17 |
4. |
4 |
JOSIP |
3 |
7 |
6 | X | 4 |
20 |
3. |
5 |
MATIJA S. |
3 | 10 | 5 | 6 | X |
24 |
2. |
ZLATNA SKUPINA
POLUFINALE:
- A1 - B2: MARKO B. - MATIJA 10:0
- B1 - A2: BOJAN - SVEN 3:7
FINALE:
- ZA 1. MJESTO: MARKO B. - SVEN 6:5
- ZA 3. MJESTO: MATIJA - BOJAN 7:3
SREBRNA SKUPINA
ČETVRTFINALE:
- B5 - A4: FILIP MILIJAN - ANTONIA K. 3:7
POLUFINALE:
- A3 - B4: MARTINA - MARIJA B. 2:8
- B3 - A4: JOSIP - ANTONIA 6:5
FINALE:
- ZA 1. MJESTO: MARIJA B. - JOSIP 4:6
- ZA 3. MJESTO: MARTINA - ANTONIA K. 4:6
- ZA 5. MJESTO: FILIP MILIJAN- /
REZULTATI TURNIRA ''DUGAVIĆI 2011.'' / II
PREDŠKOLCI:
A GRUPA
- KARLO
- NIKOLA A.
- BOŠKO
- NINA
- HANNA
B GRUPA
- MAX M.
- LUKA
- GABRIJELA
- LARA
A GRUPA |
1 |
2 | 3 | 4 | 5 |
OSVOJENI BODOVI |
POREDAK |
|
1 | KARLO | X | 5 | 2 | 8 | 9 |
24 |
2. |
2 | NIKOLA A. | 5 | X | 6 | 5 | 7 |
23 |
3. |
3 | BOŠKO | 8 | 4 | X | 8 | 8 |
28 |
1. |
4 | NINA | 2 | 5 | 2 | X | 7 |
16 |
4. |
5 | HANNA | 1 | 3 | 2 | 3 | X |
9 |
5. |
B GRUPA |
1 |
2 | 3 | 4 |
OSVOJENI BODOVI |
POREDAK |
|
1 |
MAX M. |
X | 5 | 4 | 6 |
15 |
3. |
2 |
LUKA A. |
5 | X | 5 | 6 |
16 |
2. |
3 |
GABI |
6 | 5 | X | 5 |
16 |
1. |
4 |
LARA |
4 | 4 | 5 | X |
13 |
4. |
ZLATNA SKUPINA
POLUFINALE:
- A1 - B2: BOŠKO - LUKA A. 7:3
- B1 - A2: GABRIJELA - KARLO 3:7
FINALE:
- ZA 1. MJESTO: BOŠKO- KARLO 6:4
- ZA 3. MJESTO: GABRIJELA - LUKA A. 3:7
SREBRNA SKUPINA
ČETVRTFINALE:
- MAX - NINA 8:2
POLUFINALE:
- NIKOLA A. - MAX 8:2
- LARA - HANNA 7:3
FINALE:
- ZA 1. MJESTO: MAX - LARA 7:3
- ZA 3. MJESTO: HANNA - NIKOLA A. 3:7
- ZA 5. MJESTO: NINA
1. RAZREDI:
A GRUPA
- MARKO C.
- GRIGOR
- VIJEKO
- ANA
- MARIJA K.
B GRUPA
- ARIJAN
- JAN
- DOROTEA
- MARINA
- SARA
A GRUPA |
1 |
2 | 3 | 4 | 5 |
OSVOJENI BODOVI |
POREDAK |
||
1 |
MARKO |
X | 1 | 7 | 8 | 7 |
23 |
2. |
|
2 |
GRIGOR |
9 | X | 6 | 4 | 7 |
26 |
1. |
|
3 |
VIJEKO |
3 | 4 | X | 7 | 6 |
20 |
3. |
|
4 |
ANA |
5 | 3 | 7 | X |
16 |
4. |
||
5 |
MARIJA |
3 | 3 | 4 | 5 | X |
15 |
5. |
3 | B GRUPA |
1 |
2 | 3 | 4 | 5 |
OSVOJENI BODOVI |
POREDAK |
|
1 |
ARIJAN |
X | 5 | 7 | 8 | 7 |
27 |
1. |
|
2 |
JAN |
5 | X | 4 | 5 | 4 |
18 |
4. |
|
3 |
DOROTEA |
3 | 6 | X | 8 | 6 |
23 |
2. |
|
4 |
MARINA |
2 | 5 | 2 | X | 4 |
13 |
5. |
|
5 |
SARA |
3 | 6 | 4 | 6 | X |
19 |
3. |
ZLATNA SKUPINA
POLUFINALE:
- A1-B2: GRIGOR - DOROTEA 6:5
- B1-A2: ARIJAN - MARKO 4:6
FINALE:
- ZA 1. MJESTO: GRIGOR - MARKO 4:6
- ZA 3. MJESTO: DOROTEA -ARIJAN 4:6
SREBRNA SKUPINA
ČETVRTFINALE:
- A3 : VIJEKO
- B4 - A5: JAN - MARIJA 5:6
- B3 : SARA
- A4 - B5: ANA - MARINA 4:6
POLUFINALE ZA POREDAK OD 1. DO 4. MJESTA:
- VIJEKO - MARIJA 5:6
- SARA - MARINA 8:2
FINALE:
- ZA 1. MJESTO: MARIJA - SARA 6:5
- ZA 3. MJESTO: VIJEKO - MARINA 3:7
- ZA 5. MJESTO: ANA -JAN 2:8
2. RAZREDI
A GRUPA
- DOMINIK
- STRIBOR
- MATIJA
- PATRICIJA
- MATIAS
B GRUPA
- MIHAELA
- FILIP R.
- NIKA
- STELA
- IRENA
A GRUPA | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
OSVOJENI BODOVI |
POREDAK |
|
1 |
DOMINIK |
X | 6 | 9 | 7 | 5 |
27 |
1. |
2 |
STRIBOR |
4 | X | 7 | 4 | 7 |
22 |
2. |
3 |
MATIJA |
1 | 3 | X | 4 | 4 |
12 |
5. |
4 |
PATRICIJA |
3 | 6 | 6 | X | 4 |
19 |
4. |
5 |
MATIAS |
5 | 3 | 6 | 6 | X |
20 |
3. |
B GRUPA |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
OSVOJENI BODOVI |
POREDAK | |
1 |
MIHAELA |
X | 6 | 10 | 9 | 6 |
31 |
1. |
2 |
FILIP R. |
4 | X | 9 | 9 | 8 |
30 |
2. |
3 |
NIKA |
0 | 1 | X | 1 | 3 |
5 |
5. |
4 |
STELA |
1 | 1 | 9 | X | 5 |
16 |
4. |
5 |
IRENA |
4 | 2 | 7 | 5 | X |
18 |
3. |
ZLATNA SKUPINA
POLUFINALE:
- A1 - B2: DOMINIK - FILIP R. 3:7
- B1 - A2: MIHAELA - STRIBOR 9:1
FINALE:
- ZA 1. MJESTO: MIHAELA - FILIP R. 7:3
- ZA 3. MJESTO: STRIBOR - DOMINIK 2:8
SREBRNA SKUPINA
ČETVRTFINALE:
- MATIJA - STELA 3:7
- PATRCIJA - NIKA 9:1
POLUFINALE:
- MATIAS - STELA 8:2
- IRENA - PATRCIJA 8:2
FINALE:
- ZA 1. MJESTO: IRENA - MATIAS 4:6
- ZA 3. MJESTO: PATRCIJA - STELA 6:4
- ZA 5. MJESTO: MATIJA -NIKA 6:4
3. RAZREDI
A GRUPA
- LUKA L.
- ANTON
- MATEJ
- ELA
B GRUPA
- LUCIJAN
- LUKA G.
- ANJA
- ADEA
C GRUPA
- LEONARDO
- MARKO Š.
- IVAN
D GRUPA
- FRAN
- PATRIK
- TONI
A GRUPA | 1 | 2 | 3 | 4 |
OSVOJENI BODOVI |
POREDAK | |
1 |
LUKA L. |
X | 5 |
7 |
8 |
20 |
2. |
2 |
ANTON |
5 | X | 10 | 6 |
21 |
1. |
3 |
MATEJ |
3 | 0 |
X |
5 |
8 |
4. |
4 |
ELA |
2 | 4 |
5 |
X |
11 |
3. |
B GRUPA |
1 | 2 | 3 | 4 | OSVOJENI BODOVI | POREDAK | |
1 |
LUCIJAN |
X | 4 | 5 | 8 |
17 |
2. |
2 |
LUKA G. |
6 | X | 8 | 8 |
22 |
1. |
3 |
ANJA |
5 | 2 | X | 7 |
14 |
3. |
4 |
ADEA |
2 | 2 | 3 | X |
7 |
4. |
C GRUPA |
1 | 2 | 3 |
OSVOJENI BODOVI |
POREDAK | |
1 | LEONARDO | X | 8 | 4 |
12 |
1. |
2 | MARKO Š. | 2 | X | 7 |
9 |
2.* |
3 | IVAN | 6 | 3 | X |
9 |
3.* |
D GRUPA |
1 | 2 | 3 |
OSVOJENI BODOVI |
POREDAK | |
1 |
FRAN |
X | 9 | 6 |
15 |
1. |
2 |
PATRIK |
1 | X | 4 |
5 |
3. |
3 |
TONI |
4 | 6 | X |
10 |
2. |
ZLATNA SKUPINA
ČETVRTFINALE:
- A1 - C2: ANTON - MARKO 6:4
- D1 - B2: FRAN - LUCIJAN 6:4
- B1 - D2: LUKA G. - TONI 9:1
- C1 - A2: LEONARDO - LUKA L. 6:4
POLUFINALE OD 1. - 4. MJESTA:
- ANTON - FRAN 6:4
- LEONARDO - LUKA G. 3:7
POLFUNALE OD 5. - 8. MJESTA:
- MARKO Š. - LUCIJAN 4:6
- LUKA L. - TONI 7:3
FINALE:
- ZA 1. MJESTO: ANTON - LUKA G. 2:8
- ZA 3. MJESTO: FRAN - LEONARDO 4:6
- ZA 5. MJESTO: LUCIJAN - LUKA L. 6:5
- ZA 7. MJESTO: MARKO Š. - TONI 5:6
SREBRNA SKUPINA
ČETVRTFINALE:
- A3 - C4: ELA
- D3 - B4: PATRIK - ADEA 8:2
- B3 - D4: ANJA
- C3 - A4: IVAN - MATEJ 6:5
POLUFINALE OD 1. - 4. MJESTA:
- ELA - PATRIK 1:9
- ANJA - IVAN 2:8
FINALE:
- ZA 1. MJESTO: PATRIK - IVAN 8:2
- ZA 3. MJESTO: ELA - ANJA 1:9
- ZA 5. MJESTO: ADEA - MATEJ 6:5
4. + 5. + RAZREDI
A GRUPA
- MARKO B.
- MAJA
- BOJAN
- MATIJA S.
- PETRA P.
B GRUPA
- PETRA D.
- ANTONIA
- LEO
- ZVONIMIR
- FILIP MILIJAN