Gospoda zima Dugave 2023/2024

Gospoda zima Dugave 2023/2024

ZLATNA SKUPINA

broj 

ime

bodovi

mečevi

poredak

1A

 Prika  44  11    

2A

 Marko   25  09    

3A

 Zvonko   30  13    

4A

 Mijo  23  10    

5A

 Josip  31  12    

1B

 Ljubo  33  10    

2B

 Teo  30  10    

3B

 Jadranko   13  07    

4B

 Pegi  20  10    

5B

 Tomo Še  08  08    

 

SREBRNASKUPINA

broj 

ime

bodovi

mečevi

poredak

6A

 Dalibor   33  11    

7A

 Tomo Kr   29  11    

8A

 Viktor 26  11    

9A

 Jura  36  12    

10A

 Vjeran  10  09    

6B

 Mladen  41  12    

7B

 Cvetko  19  11    

8B

 Luka   36  12    

9B

 Boris  26  12    

10B

 Ante  17  11    

 

A SKUPINA

broj 

ime

mobitel

bodovi

mečevi

poredak

 

Dalibor 0981658390 19 09 6A

 

Josip Ke 0917611963 25 09 5A

 

Jura 0915338176 12 09 9A

 

Marko Rk 0918914551 29 09 2A

 

Mijo 098478307 26 09 4A

 

Prika 0955236056 30 09 1A

 

Tomo Kr 0992171270 17 09 7A

 

Viktor 0958901861 15 09 8A

 

Vjeran 0997384789 10 09 10A

 

Zvonko Ko 0993076767 28 09 3A

 

B SKUPINA

broj 

ime

mobitel

bodovi

mečevi

poredak

 

Ante 0992711557 11 09 10B

 

Boris 0916327472 14 09 9B

 

Jadranko 0914548000 26 09 3B

 

Luka Ba 0981740417 14 09 8B

 

Ljubo 0989911105 34 09 1B

 

Mladen 0989510371 20 09 6B

 

Cvetko 098227924 17 09 7B

 

Pegi 0989723477 24 09 4B

 

Teo 0993108881 28 09 2B

 

Tomo Še 0912515510 21 09 5B

 

PRAVILNIK LIGE:

IGRA SE LIGA OD 20 GRAČA PODIJELJENIH U 2 SKUPINE PO 10 IGRAČA, JEDNOKRUŽNI SISTEM SVATKO SA SVAKIM OD 9 KOLA U PERIODU 15.10.2023. DO 10.12.2023.

PRVOPLASIRANIH 5 IGRAČA IZ SVAKE SKUPINE NASTAVLJA IGRANJE U ZLATNOJ LIGI, A PLASIRANI OD 6. DO 10. MJESTA NASTAVLJAJU IGRANJE U SREBRNOJ LIGI GDJE SE RAZIGRAVA JOŠ 9 DODATNIH KOLA. PLASMAN ZA ZLATNU I SREBRNU LIGU UTVRĐUJE SE ZAKLJUČNO S ODIGRANIM MEČEVIMA NA DATUM OD 31.12.2023. U SLUČAJU ISTOG BROJA BODOVA MEĐU IGRAČIMA GLEDAJU SE MEĐUSOBNI SUSRETI IGRAČA.

KONAČNI POREDAK LIGE (POZICIJE PRIJE MASTERSA) SE UZIMAJU ZAKLJUČNO S DATUMOM 10.03.2024. GODINE. SEZONU ZAVRŠAVAMO MASTERS TURNIROM (ZLATNI MASTERS I SREBRNI MASTERS TURNIR) U POJEDINAČNOJ KONKURENCIJI, PO PRINCIPU RAZIGRAVANJA (DOMAĆINI SUSRETA DONOSE LOPTICE NA SUSRET). 1. I 2. PLASIRANI IZ SREBRNE LIGE RAZIGRAVAJU S 9. I 10. PLASIRANIMA IZ ZLATNE LIGE PLAY IN ZA ULAZAK U ZLATNI ILI SREBRNI MASTERS.

U TIJEKU ZIMSKE SEZONE ODRŽAT ĆEMO I 2 TURNIRA PAROVA, JEDAN NAKON PRVOG DIJELA (17.12.2023.), A DRUGI PO ZAVRŠETKU DRUGOG DIJELA LIGE.

MEČEVI SE IGRAJU NA DVA SETA; AKO JE 1:1 U SETOVIMA IGRA SE TIE BREAK DO 7 NA DVA RAZLIKE.

TERMINI PREDVIĐENI ZA MEČEVE U LIGI SU OD 9:30 SATI DO 17.00 SATI (9:30-11, 11-12:30, 12:30-14, 14-15:30, 15:30-17 SATI) U TENISKOM BALONU U MIKULINCIMA.

IGRAČ ČIJI JE BROJ U RASPOREDU ZA ODREĐENO KOLO PRVI NAPISAN JE DOMAĆIN, A IGRAČ KOJI JE DRUGO NAPISAN JE GOST. DOMAĆIN JE DUŽAN DONIJETI LOPTICE ZA IGRU.

VRIJEME PREDVIĐENO ZA ZAGRIJAVANJE IZNOSI MAKSIMALNO 5 MINUTA I MOLIMO VAS DA GA POŠTIVATE.

MOLIMO IGRAČE DA 5 MINUTA PRIJE ISTEKA TERMINA ZAVRŠE MEČ (EVENTUALNO ZAVRŠITI TRENUTNO IGRANI GEM, S TIM DA SE U TOM GEMU PRI 40:40 IGRA ZLATNI TJ. ODLUČUJUĆI POEN ZA TAJ GEM) I DA PREVUKU TEREN, BEZ OBZIRA NA TRENUTNI REZULTAT (IGRA SE NA VRIJEME), TE DA PRIJAVE REZULTAT.

NA KRAJU MEČA IGRAČ KOJI JE POBIJEDIO PRIJAVLJUJE REZULTAT (OBAVEZNO NAVESTI BROJ ODIGRANOG KOLA (I IMENA IGRAČA) RADI LAKŠEG UNOŠENJA REZULTATA) NA MAIL: marko@tk-movens.hr

REZULTATI I TABLICA LIGE BIT ĆE VOĐENI I OBJAVLJIVANI NA WEB STRANICI KLUBA www.tk-movens.hr pod linkom REKREATIVNA LIGA GOSPODA DUGAVE 2023/24. SVAKI OSVOJENI SET UKLJUČUJUĆI I TIE BREAK (KAO TREĆI SET)  DONOSI 1 BOD, OSVOJENI MEČ DONOSI 1 BOD, TE NASTUP TAKOĐER DONOSI 1 BOD.

IGRAČU KOJI NE JAVI 24 SATA PRIJE NEDOLAZAK NA MEČ MORA POČASTITI IGRAČE IZ LIGE KAVOM. TAJ MEČ SE PIŠE REZULTATOM 6:0 6:0., TE 4:0 U BODOVIMA

IGRAČ KOJI ODJAVI TERMIN REDOVNOG KOLA LIGE DUŽAN JE OSIGURATI I REZERVIRATI DODATNI TERMIN ZA NADOKNADU MEČA U DOGOVORU S DRUGIM IGRAČEM DO KRAJA PRVOG DIJELA CIKLUSA, ZAKLJUČNO S 31.12.2023. U PROTIVNOM, NA DAN 31.12.2023. VODITELJ LIGE PIŠE POBJEDU I DAJE BODOVE IGRAČU KOJEM JE OTKAZANO REDOVNO KOLO LIGE (2:0 U BODOVIMA). MOLE SE IGRAČI NA FAIR PLAY OKO DOGOVORA ZA TERMIN NADOKNADE. TERMINE NADOKNADE MOŽETE REZERVIRATI SUBOTOM U KLUBU OD 13 SATI NADALJE ILI U NEKOM DRUGOM TENISKOM CENTRU NEKIM DRUGIM DANOM. TAKOĐER, ZA TERMIN NADOKNADE IGRAČI SE MOGU DOGOVORITI UKOLIKO SE OSLOBODI TERMIN U REDOVNIM KOLIMA LIGE NEDJELJOM. IGRAČI KOJIMA JE OTKAZANO REDOVNO KOLO LIGE SU OBVEZNI POSLATI MAIL S PRIJAVOM OTKAZANOG KOLA LIGE, A VODITELJ LIGE ĆE NAJKASNIJE 31.12.2023. AŽURIRATI BODOVE ZA NEODIGRANI MEČ. UKOLIKO SE PRIJE 31.12.2023.  ODIGRA MEČ NADOKNADE VODITELJ LIGE ĆE TAKOĐER AŽURIRATI BODOVE IZ ODIGRANOG MEČA NADOKNADE PO PRIJAVI REZULTATA NADOKNAĐENOG MEČA.

U SLUČAJU DA SU IGRAČI SPRIJEČENI DOĆI I ODIGRATI MEČ U PREDVIĐENOM TERMINU, DUŽNI SU TO JAVITI NAJKASNIJE 24 SATA RANIJE IGRAČU S KOJIM IGRAJU KAO I NA GRUPNE PORUKE NA WHATSUP (DA SE OSTALI IGRAČI MOGU ORGANIZIRATI ZA MEČEVE NADOKNADE ILI MEČEVE UNAPRIJED)

IGRA SE LOPTICAMA KOJE ĆE NABAVITI VODITELJ LIGE SVIM IGRAČIMA LIGE.

NIJE DOZVOLJENO UNOŠENJE ALKOHOLNIH PIĆA (PIVO I OSTALO) U TENISKO IGRALIŠTE TIJEKOM MEČA. TAKOĐER, MOLIMO GLEDATELJE DA MEČEVE PROMATRAJU VAN TENISKOG IGRALIŠTA DA NE SMETAJU IGRAČIMA DOK IGRAJU MEČ. HVALA.

SVE PRIJEDLOGE, PRIMJEDBE I KRITIKE SU POŽELJNE U CILJU POBOLJŠANJA ORGANIZACIJE LIGE. HVALA!

SPORTSKI POZDRAV!

VODITELJ LIGE MARKO / MOB: 098664982

 

RASPORED I SATNICA ODIGRAVANJA MEČEVA:

------------------------------------------------------------

1. KOLO 15.10.2023
------------------------------------------------------------

09:30  - 11:00 T1: B4-B7 Luka - Cvetko nisu odigrali
09:30  - 11:00 T2: B5-B6 Ljubo - Mladen 6:2 6:3

11:00 - 12:30 T1: A2-A9 Josip - Vjeran 6:2 6:2
11:00 - 12:30 T2: B2-B9 Boris - Teo otkazao Teo

12:30  - 14:00 T1: A3-A8 Jura - Viktor 6:4 6:7 7:5
12:30  - 14:00 T2: B3-B8 Jadranko - Pegi 6:2 6:1

14:00 - 15:30 T1: A4-A7 Marko - Tomo Kr 6:1 7:5
14:00 - 15:30 T2: A1-A10 Dalibor - Zvonko 1:6 3:6

15:30  - 17:00 T1: A5-A6 Mijo - Prika 6:7 0:6
15:30  - 17:00 T2: B1-B10 Ante - Tomo Še 3:6 3:6

-------------------------------------------------------------

2. KOLO 22.10.2023
------------------------------------------------------------
09:30 - 11:00 T1 : (A10 - A6) Zvonko Ko - Prika 2:6 2:6
09:30 - 11:00 T2 : (B10 - B6) Tomo Še - Mladen 6:4 6:3

11:00 - 12:30 T1 : (A7 - A5) Tomo Kr - Mijo 5:7 1:6
11:00 - 12:30 T2 : (B7 - B5) Cvetko - Ljubo 2:6 4:6

12:30 - 14:00 T1 : (A8 - A4) Viktor - Marko Rk 7:6, 1:6, 2:7
12:30 - 14:00 T2 : (B8 - B4) Pegi - Luka Ba 6:1 6:2

14:00 - 15:30 T1 : (A9 - A3) Vjeran - Jura otkazao Jura
14:00 - 15:30 T2 : (B9 - B3) Teo - Jadranko 6:0 6:4

15:30 - 17:00 T1 : (A1 - A2) Dalibor - Josip Ke 1:6 4:6
15:30 - 17:00 T2 : (B1 - B2) Ante - Boris 6:7 6:4 4:7

------------------------------------------------------------
3. KOLO 29.10.2023
------------------------------------------------------------
09:30 - 11:00 T1 : (A2 - A10) Josip Ke - Zvonko Ko 2:6 6:4 7:4
09:30 - 11:00 T2 : (B2 - B10) Boris - Tomo Še 4:6 1:6

11:00 - 12:30 T1 : (A3 - A1) Jura - Dalibor otkazao Jura
11:00 - 12:30 T2 : (B3 - B1) Jadranko - Ante 6:1 0:6 7:4

12:30 - 14:00 T1 : (A4 - A9) Marko Rk - Vjeran 6:0 6:2
12:30 - 14:00 T2 : (B4 - B9) Luka Ba - Teo 0:6 0:6

14:00 - 15:30 T1 : (A5 - A8) Mijo - Viktor 6:3 6:0
14:00 - 15:30 T2 : (B5 - B8) Ljubo - Pegi 6:2 7:6

15:30 - 17:00 T1 : (A6 - A7) Prika - Tomo Kr 6:1 6:0
15:30 - 17:00 T2 : (B6 - B7) Mladen - Cvetko 2:6 6:0 7:2

------------------------------------------------------------
4. KOLO 5.11.2023
------------------------------------------------------------
09:30 - 11:00 T1 : (A10 - A7) Zvonko Ko - Tomo Kr 6:2 6:3
09:30 - 11:00 T2 : (B10 - B7) Tomo Še - Cvetko 4:6 5:7

11:00 - 12:30 T1 : (A8 - A6) Viktor - Prika otkazao Prika
11:00 - 12:30 T2 : (B8 - B6) Pegi - Mladen 6:1 6:0

12:30 - 14:00 T1 : (A9 - A5) Vjeran - Mijo 0:6 0:6
12:30 - 14:00 T2 : (B9 - B5) Teo - Ljubo otkazao Teo

14:00 - 15:30 T1 : (A1 - A4) Dalibor - Marko Rk 3:6 1:6
14:00 - 15:30 T2 : (B1 - B4) Ante - Luka Ba 3:6 4:6

15:30 - 17:00 T1 : (A2 - A3) Josip Ke - Jura 5:7 3:6
15:30 - 17:00 T2 : (B2 - B3) Boris - Jadranko 6:1 3:6 3:7

------------------------------------------------------------
5. KOLO 12.11.2023
------------------------------------------------------------
09:30 - 11:00 T1 : (A3 - A10) Jura - Zvonko Ko 6:3 6:0
09:30 - 11:00 T2 : (B7 - B8) Cvetko - Pegi 1:6 6:7

11:00 - 12:30 T1 : (A4 - A2) Marko Rk - Josip Ke 7:5 6:3
11:00 - 12:30 T2 : (B4 - B2) Luka Ba - Boris 3:6 6:0 7:2

12:30 - 14:00 T1 : (A5 - A1) Mijo - Dalibor 6:3 6:3
12:30 - 14:00 T2 : (B5 - B1) Ljubo - Ante 6:3 6:3

14:00 - 15:30 T1 : (A6 - A9) Prika - Vjeran 6:1 6:0
14:00 - 15:30 T2 : (B6 - B9) Mladen - Teo 1:6 0:6

15:30 - 17:00 T1 : (A7 - A8) Tomo Kr - Viktor 6:1 6:3
15:30 - 17:00 T2 : (B3 - B10) Jadranko - Tomo Še 6:2 6:4

------------------------------------------------------------
6. KOLO 19.11.2023
------------------------------------------------------------
09:30 - 11:00 T1 : (A10 - A8) Zvonko Ko - Viktor 6:1 7:5
09:30 - 11:00 T2 : (B10 - B8) Tomo Še - Pegi 4:6 4:6

11:00 - 12:30 T1 : (A9 - A7) Vjeran - Tomo Kr 2:6 5:7
11:00 - 12:30 T2 : (B9 - B7) Teo - Cvetko 6:3 6:4

12:30 - 14:00 T1 : (A1 - A6) Dalibor - Prika 0:6 1:6
12:30 - 14:00 T2 : (B1 - B6) Ante - Mladen 4:6 3:6

14:00 - 15:30 T1 : (A2 - A5) Josip Ke - Mijo 4:6 6:4 4:7
14:00 - 15:30 T2 : (B2 - B5) Boris - Ljubo 3:6 3:6

15:30 - 17:00 T1 : (A3 - A4) Jura - Marko Rk otkazao Jura
15:30 - 17:00 T2 : (B3 - B4) Jadranko - Luka Ba 5:7 6:0 7:1

------------------------------------------------------------
7. KOLO 26.11.2023
------------------------------------------------------------
09:30 - 11:00 T1 : (A4 - A10) Marko Rk - Zvonko Ko 6:3 4:6 4:7
09:30 - 11:00 T2 : (B4 - B10) Luka Ba - Tomo Še 4:6 5:7

11:00 - 12:30 T1 : (A5 - A3) Mijo - Jura otkazao Jura
11:00 - 12:30 T2 : (B5 - B3) Ljubo - Jadranko 6:3 6:3

12:30 - 14:00 T1 : (A6 - A2) Prika - Josip Ke 6:0 6:4
12:30 - 14:00 T2 : (B6 - B2) Mladen - Boris otkazao Boris

14:00 - 15:30 T1 : (A7 - A1) Tomo Kr - Dalibor 7:6 3:6 0:7
14:00 - 15:30 T2 : (B7 - B1) Cvetko - Ante 6:2 6:4

15:30 - 17:00 T1 : (A8 - A9) Viktor - Vjeran 6:2 6:3
15:30 - 17:00 T2 : (B8 - B9) Pegi - Teo 6:2 4:6 7:9



------------------------------------------------------------
8. KOLO 3.12.2023
------------------------------------------------------------
09:30 - 11:00 T1 : (A10 - A9) Zvonko Ko - Vjeran 6:0 6:0
09:30 - 11:00 T2 : (B10 - B9) Tomo Še - Teo 2:6 2:6

11:00 - 12:30 T1 : (A1 - A8) Dalibor - Viktor 6:3 6:2
11:00 - 12:30 T2 : (B1 - B8) Ante - Pegi 2:6 4:6

12:30 - 14:00 T1 : (A2 - A7) Josip Ke - Tomo Kr 6:3 6:0
12:30 - 14:00 T2 : (B2 - B7) Boris - Cvetko otkazao Boris

14:00 - 15:30 T1 : (A3 - A6) Jura - Prika otkazao Jura
14:00 - 15:30 T2 : (B3 - B6) Jadranko - Mladen otkazao Jadranko

15:30 - 17:00 T1 : (A4 - A5) Marko Rk - Mijo 4:6 6:4 8:6
15:30 - 17:00 T2 : (B4 - B5) Luka Ba - Ljubo 2:6 5:7

------------------------------------------------------------
9. KOLO 10.12.2023
------------------------------------------------------------
09:30 - 11:00 T1 : (A5 - A10) Mijo - Zvonko Ko 3:6 6:7
09:30 - 11:00 T2 : (B5 - B10) Ljubo - Tomo Še 6:2 6:2

11:00 - 12:30 T1 : (A6 - A4) Prika - Marko Rk 6:0 6:2
11:00 - 12:30 T2 : (B6 - B4) Mladen - Luka Ba 6:0 6:0

12:30 - 14:00 T1 : (A7 - A3) Tomo Kr - Jura otkazao Jura
12:30 - 14:00 T2 : (B7 - B3) Cvetko - Jadranko 4:6 6:4 3:7

14:00 - 15:30 T1 : (A8 - A2) Viktor - Josip Ke 1:6 1:6
14:00 - 15:30 T2 : (B8 - B2) Pegi - Boris otkazao  Pegi

15:30 - 17:00 T1 : (A9 - A1) Vjeran - Dalibor 3:6 4:6
15:30 - 17:00 T2 : (B9 - B1) Teo - Ante 6:3 6:3

------------------------------------------------------------------------

TURNIR PAROVA 17.12.2023 - pobjednici Lujo i Ljubo
------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------
1. KOLO 7.01.2024
------------------------------------------------------------
09:30 - 11:00 T1-ZL : (1A - 5B) Prika - Tomo Še
09:30 - 11:00 T2-SR : (6A - 10B) Dalibor - Ante 6:4 6:4

11:00 - 12:30 T1-ZL : (2A - 4B) Marko Rk - Pegi 6:2 6:7 7:4
11:00 - 12:30 T2-SR : (7A - 9B) Tomo Kr - Boris 2:6 6:3 4:7

12:30 - 14:00 T1-ZL : (3A - 3B) Zvonko Ko - Jadranko 6:2 6:2
12:30 - 14:00 T2-SR : (8A - 8B) Viktor - Luka Ba 1:6 6:4 5:7

14:00 - 15:30 T1-ZL : (4A - 2B) Mijo - Teo 5:7 3:6
14:00 - 15:30 T2-SR : (9A - 7B) Jura - Cvetko 6:4 6:1

15:30 - 17:00 T1-ZL : (5A - 1B) Josip Ke - Ljubo 6:7 6:3 7:5
15:30 - 17:00 T2-SR : (10A - 6B) Vjeran - Mladen 1:6 0:6

------------------------------------------------------------
2. KOLO 14.01.2024
------------------------------------------------------------
09:30 - 11:00 T1-ZL : (5B - 1B) Tomo Še - Ljubo 3:6 3:6
09:30 - 11:00 T2-SR : (10B - 6B) Ante - Mladen 0:6 0:6

11:00 - 12:30 T1-ZL : (2B - 5A) Teo - Josip Ke 6:3 6:3
11:00 - 12:30 T2-SR : (7B - 10A) Cvetko - Vjeran 6:3 6:1

12:30 - 14:00 T1-ZL : (3B - 4A) Jadranko - Mijo
12:30 - 14:00 T2-SR : (8B - 9A) Luka Ba - Jura 4:6 6:3 6:8

14:00 - 15:30 T1-ZL : (4B - 3A) Pegi - Zvonko Ko 2:6 6:4 4:7
14:00 - 15:30 T2-SR : (9B - 8A) Boris - Viktor 4:6 2:6

15:30 - 17:00 T1-ZL : (1A - 2A) Prika - Marko Rk
15:30 - 17:00 T2-SR : (6A - 7A) Dalibor - Tomo Kr 4:6 0:6

------------------------------------------------------------
3. KOLO 21.01.2024
------------------------------------------------------------
09:30 - 11:00 T1-ZL : (2A - 5B) Marko Rk - Tomo Še 6:0 6:0
09:30 - 11:00 T2-SR : (7A - 10B) Tomo Kr - Ante 6:7 6:1 8:6

11:00 - 12:30 T1-ZL : (3A - 1A) Zvonko Ko - Prika 0:6 3:6
11:00 - 12:30 T2-SR : (8A - 6A) Viktor - Dalibor 1:6 1:6

12:30 - 14:00 T1-ZL : (4A - 4B) Mijo - Pegi 6:4 5:7 7:3
12:30 - 14:00 T2-SR : (9A - 9B) Jura - Boris 6:0 6:2

14:00 - 15:30 T1-ZL : (5A - 3B) Josip Ke - Jadranko 6:3 6:0
14:00 - 15:30 T2-SR : (10A - 8B) Vjeran - Luka Ba 2:6 1:6

15:30 - 17:00 T1-ZL : (1B - 2B) Ljubo - Teo 6:2 6:2
15:30 - 17:00 T2-SR : (6B - 7B) Mladen - Cvetko

------------------------------------------------------------
4. KOLO 28.01.2024
------------------------------------------------------------
09:30 - 11:00 T1-ZL : (5B - 2B) Tomo Še - Teo 2:6 4:6
09:30 - 11:00 T2-SR : (10B - 7B) Ante - Cvetko 6:2 6:1

11:00 - 12:30 T1-ZL : (3B - 1B) Jadranko - Ljubo
11:00 - 12:30 T2-SR : (8B - 6B) Luka Ba - Mladen 4:6 6:3 7:2

12:30 - 14:00 T1-ZL : (4B - 5A) Pegi - Josip Ke 6:3 6:4
12:30 - 14:00 T2-SR : (9B - 10A) Boris - Vjeran 6:0 7:5

14:00 - 15:30 T1-ZL : (1A - 4A) Prika - Mijo 6:0 6:1
14:00 - 15:30 T2-SR : (6A - 9A) Dalibor - Jura 3:6 2:6

15:30 - 17:00 T1-ZL : (2A - 3A) Marko Rk - Zvonko Ko 6:4 6:4
15:30 - 17:00 T2-SR : (7A - 8A) Tomo Kr - Viktor 3:6 0:6

------------------------------------------------------------
5. KOLO 4.02.2024
------------------------------------------------------------
09:30 - 11:00 T1-ZL : (3A - 5B) Zvonko Ko - Tomo Še 6:3 6:2
09:30 - 11:00 T2-SR : (8A - 10B) Viktor - Ante 6:0 6:2

11:00 - 12:30 T1-ZL : (4A - 2A) Mijo - Marko Rk 7:6 7:5
11:00 - 12:30 T2-SR : (9A - 7A) Jura - Tomo Kr 6:0 6:4

12:30 - 14:00 T1-ZL : (5A - 1A) Josip Ke - Prika 2:6 2:6
12:30 - 14:00 T2-SR : (10A - 6A) Vjeran - Dalibor

14:00 - 15:30 T1-ZL : (1B - 4B) Ljubo - Pegi 6:3 7:6
14:00 - 15:30 T2-SR : (6B - 9B) Mladen - Boris 6:2 7:6

15:30 - 17:00 T1-ZL : (2B - 3B) Teo - Jadranko
15:30 - 17:00 T2-SR : (7B - 8B) Cvetko - Luka Ba 3:6 0:6

------------------------------------------------------------
6. KOLO 11.02.2024
------------------------------------------------------------
09:30 - 11:00 T1-ZL : (5B - 3B) Tomo Še - Jadranko
09:30 - 11:00 T2-SR : (10B - 8B) Ante - Luka Ba 6:3 0:6 6:8

11:00 - 12:30 T1-ZL : (4B - 2B) Pegi - Teo
11:00 - 12:30 T2-SR : (9B - 7B) Boris - Cvetko 7:5 6:7 7:5

12:30 - 14:00 T1-ZL : (1A - 1B) Prika - Ljubo 6:3 6:2
12:30 - 14:00 T2-SR : (6A - 6B) Dalibor - Mladen 1:6 5:7

14:00 - 15:30 T1-ZL : (2A - 5A) Marko Rk - Josip Ke 5:7 4:6
14:00 - 15:30 T2-SR : (7A - 10A) Tomo Kr - Vjeran

15:30 - 17:00 T1-ZL : (3A - 4A) Zvonko Ko - Mijo 1:6 5:7
15:30 - 17:00 T2-SR : (8A - 9A) Viktor - Jura 3:6 3:6

------------------------------------------------------------
7. KOLO 18.02.2024
------------------------------------------------------------
09:30 - 11:00 T1-ZL : (4A - 5B) Mijo - Tomo Še
09:30 - 11:00 T2-SR : (9A - 10B) Jura - Ante

11:00 - 12:30 T1-ZL : (5A - 3A) Josip Ke - Zvonko Ko 1:6 7:5 8:6
11:00 - 12:30 T2-SR : (10A - 8A) Vjeran - Viktor

12:30 - 14:00 T1-ZL : (1B - 2A) Ljubo - Marko Rk
12:30 - 14:00 T2-SR : (6B - 7A) Mladen - Tomo Kr 6:0 6:1

14:00 - 15:30 T1-ZL : (2B - 1A) Teo - Prika 0:6 0:6
14:00 - 15:30 T2-SR : (7B - 6A) Cvetko - Dalibor 4:6 3:6

15:30 - 17:00 T1-ZL : (3B - 4B) Jadranko - Pegi
15:30 - 17:00 T2-SR : (8B - 9B) Luka Ba - Boris 6:4 6:1

------------------------------------------------------------
8. KOLO 25.02.2024
------------------------------------------------------------
09:30 - 11:00 T1-ZL : (5B - 4B) Tomo Še - Pegi
09:30 - 11:00 T2-SR : (10B - 9B) Ante - Boris 3:6 2:6

11:00 - 12:30 T1-ZL : (1A - 3B) Prika - Jadranko 6: 6:1
11:00 - 12:30 T2-SR : (6A - 8B) Dalibor - Luka Ba 6:4 6:4

12:30 - 14:00 T1-ZL : (2A - 2B) Marko Rk - Teo
12:30 - 14:00 T2-SR : (7A - 7B) Tomo Kr - Cvetko 6:4 6:1

14:00 - 15:30 T1-ZL : (3A - 1B) Zvonko Ko - Ljubo 4:6 4:6
14:00 - 15:30 T2-SR : (8A - 6B) Viktor - Mladen 6:3 2:6 5:7

15:30 - 17:00 T1-ZL : (4A - 5A) Mijo - Josip Ke 2:6 6:7
15:30 - 17:00 T2-SR : (9A - 10A) Jura - Vjeran 6:2 6:4

------------------------------------------------------------
9. KOLO 3.03.2024
------------------------------------------------------------
09:30 - 11:00 T1-ZL : (5A - 5B) Josip Ke - Tomo Še
09:30 - 11:00 T2-SR : (10A - 10B) Vjeran - Ante

11:00 - 12:30 T1-ZL : (1B - 4A) Ljubo - Mijo
11:00 - 12:30 T2-SR : (6B - 9A) Mladen - Jura 0:6 2:6

12:30 - 14:00 T1-ZL : (2B - 3A) Teo - Zvonko Ko 6:2 6:4
12:30 - 14:00 T2-SR : (7B - 8A) Cvetko - Viktor 

14:00 - 15:30 T1-ZL : (3B - 2A) Jadranko - Marko Rk
14:00 - 15:30 T2-SR : (8B - 7A) Luka Ba - Tomo Kr

15:30 - 17:00 T1-ZL : (4B - 1A) Pegi - Prika 1:6 0:6
15:30 - 17:00 T2-SR : (9B - 6A) Boris - Dalibor

------------------------------------------------------------
TURNIR PAROVA 10.03.2024.
------------------------------------------------------------

MOGU IGRATI SVI IGRAČI ZIMSKE LIGE, PRIJAVE DO SRIJEDE, 6.03.2024.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RAZIGRAVANJE ZA MASTERS (PLAY IN) I 1/8 FINALA MASTERSA 17.03.2024.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAY IN ZA ZLATNI / SREBRNI MASTERS

09:30 - 11:00 T1- PLAY IN : A: 1. SREBRNA - 10. ZLATNA (PORAŽENI IGRA SREBRNI MASTERS 24.03.2024.)
09:30 - 11:00 T2- PLAY IN : B: 2. SREBRNA -  9. ZLATNA (PORAŽENI IGRA SREBRNI MASTERS 24.03.2024.)

REVIJALNI MEČEVI IGRAČA ZLATNE SKUPINE KOJI NE IGRAJU RAZIGRAVANJA:

11:00 - 12:30 T1- PO DOGOVORU - ZLATNA SKUPINA
11:00 - 12:30 T2- PO DOGOVORU - ZLATNA SKUPINA

1/8 FINALA SREBRNOG MASTERSA:

12:30 - 14:00 T1- 7. SREBRNA - 10. SREBRNA
12:30 - 14:00 T2-  8. SREBRNA - 9. SREBRNA

1/8 FINALA ZLATNOG MASTERSA:

14:00 - 15:30 T1- 7. ZLATNA - POBJEDNIK PLAY IN A
14:00 - 15:30 T2- 8. ZLATNA - POBJEDNIK PLAY IN B

REVIJALNI MEČEVI IGRAČA SREBRNE SKUPINE KOJI NE IGRAJU RAZIGRAVANJA:

15:30 - 17:00 T1- PO DOGOVORU - SREBRNA SKUPINA
15:30 - 17:00 T2- PO DOGOVORU - SREBRNA SKUPINA

----------------------------------------------------------------------------------
MASTERS - 1/4 FINALE, POLUFINALE I FINALE 24.03.2024.
----------------------------------------------------------------------------------
ZLATNI MASTERS - 1/4 FINALA

SREBRNI MASTERS - 1/4 FINALA

ZLATNI MASTERS - POLUFINALA

SREBRNI MASTERS - POLUFINALA

ZLATNI MASTERS - FINALE

SREBRNI MASTERS - FINALE

REVIJALNI MEČEVI IGRAČA ZLATNE I SREBRNE SKUPINA KOJI SU PORAŽENI U 1/8 FINALA MASTERSA

© 2014 Tenis klub Movens :: powered by VannaCMS