Dame zima Dugave 2023/2024

Dame zima Dugave 2023/2024

 

redni

broj

ime

mobitel

bodovi

mečevi

1

HELENA 0992270109 42 12

2

MIA 098456039 56 17

3

INDRA 0919440884 39 16

4

IVANA 0994457224 94 16

5

SILVANA 0992117916 94 17

6

TANJA 0995665772 66

18

7

VESNA

0916474746

22 09

8

VLATKA 098752890 87 17

 

Voditelj lige: Marko 098664982 

Pravilnik lige:

  • Ligu igra 8 dama koje odigravaju trookružni sistem mečeva plus dva turnira u pojedinačnij konkurenciji i jedan turnir parova, ukupno 24 kola (termina). Ne igra se nedjeljama 24.12.2023., 31.12.2023. i 31.03.2024. Liga se igra nedjeljom u terminima od 17-18 i od 18-19 sati. 
  • Mečevi se igraju do 6 gemova; u slučaju da je rezultat 6:6 igra se tie break do 7 na 2 razlike; gemovi se igraju na sistem s prednosti; na svaki neparan zbroj gemova mijenjaju se strane; svaki osvojeni gem vrijedi 1 bod i zbrajaju se za ukupni poredak. U slučaju da igračice nisu odigrale meč do 6 gemova, prijavljeni rezultat može biti i 5:4, 4:2, itd.
  • Vrijeme zagrijavanja prije početka meča iznosi maksimalno 5 minuta; nakon završetka meča igračice preostalo vrijeme u svom terminu mogu dogovorno iskoristiti u revijalnom obliku.
  • Dama čiji je broj u rasporedu za određeno kolo prvonapisan je domaćica susreta koja je ujedno dužna donijeti teniske loptice za igru. 
  • Na kraju meča igračica koja je pobijedila prijavljuje rezultat mailom na marko@tk-movens.hr (obavezno navesti broj kola koji se igrao). Prijavljeni rezultat može biti i na primjer: 4:4 i onda rezultat prijavljuje domaćin susreta (prvonapisana)
  • Rezultati i tablica lige bit će vođeni i objavljivani na web stranici kluba www.tk-movens.hr pod linkom rekreativna liga dame - zima Dugave 2023/24.
  • U slučaju da su igračice spriječene doći i odigrati meč u predviđenom terminu dužne su to javiti igračici s kojom igraju najkasnije do subote do 20 sati u tom tjednu.
  • Igra se lopticama koje će nabaviti voditelj lige i donijeti na prvo kolo.

Sve prijedloge, primjedbe i kritike su poželjne u cilju poboljšanja organizacije lige. Hvala!

Voditelj lige Marko / mob: 098664982

 

RASPORED I SATNICA ODIGRAVANJA MEČEVA:

------------------------------------------------------------

15.10.2023
------------------------------------------------------------

TURNIR U POJEDINAČNOJ KONKURENCIJI

------------------------------------------------------------
1. KOLO 22.10.2023
------------------------------------------------------------
17:00 - 18:00 T1 : (1  - 8 ) HELENA - VLATKA 3:6
17:00 - 18:00 T2 : (2  - 7 ) MIA - VESNA 6:2

18:00 - 19:00 T1 : (3  - 6 ) INDRA - TANJA 3:6
18:00 - 19:00 T2 : (4  - 5 ) IVANA - SILVANA 7:6

------------------------------------------------------------
2. KOLO 29.10.2023
------------------------------------------------------------
17:00 - 18:00 T1 : (8  - 5 ) VLATKA - SILVANA 6:3
17:00 - 18:00 T2 : (6  - 4 ) TANJA - IVANA 0:6

18:00 - 19:00 T1 : (7  - 3 ) VESNA - INDRA 6:1
18:00 - 19:00 T2 : (1  - 2 ) HELENA - MIA 5:7

------------------------------------------------------------
3. KOLO 05.11.2023
------------------------------------------------------------
17:00 - 18:00 T1 : (2  - 8 ) MIA - VLATKA 3:6
17:00 - 18:00 T2 : (3  - 1 ) INDRA - HELENA 2:6

18:00 - 19:00 T1 : (4  - 7 ) IVANA - VESNA
18:00 - 19:00 T2 : (5  - 6 ) SILVANA - TANJA 6:0

------------------------------------------------------------
4. KOLO 12.11.2023
------------------------------------------------------------
17:00 - 18:00 T1 : (8  - 6 ) VLATKA - TANJA 6:1
17:00 - 18:00 T2 : (7  - 5 ) VESNA - SILVANA 0:6

18:00 - 19:00 T1 : (1  - 4 ) HELENA - IVANA 4:6
18:00 - 19:00 T2 : (2  - 3 ) MIA - INDRA 6:5

------------------------------------------------------------
5. KOLO 19.11.2023
------------------------------------------------------------
17:00 - 18:00 T1 : (3  - 8 ) INDRA - VLATKA 3:6
17:00 - 18:00 T2 : (4  - 2 ) IVANA - MIA 6:3

18:00 - 19:00 T1 : (5  - 1 ) SILVANA - HELENA 6:4
18:00 - 19:00 T2 : (6  - 7 ) TANJA - VESNA 6:2

------------------------------------------------------------
6. KOLO 26.11.2023
------------------------------------------------------------
17:00 - 18:00 T1 : (8  - 7 ) VLATKA - VESNA 6:4
17:00 - 18:00 T2 : (1  - 6 ) HELENA - TANJA 1:6

18:00 - 19:00 T1 : (2  - 5 ) MIA - SILVANA 2:6
18:00 - 19:00 T2 : (3  - 4 ) INDRA - IVANA 3:6

------------------------------------------------------------
7. KOLO 03.12.2023
------------------------------------------------------------
17:00 - 18:00 T1 : (4  - 8 ) IVANA - VLATKA 6:2
17:00 - 18:00 T2 : (5  - 3 ) SILVANA - INDRA 6:0

18:00 - 19:00 T1 : (6  - 2 ) TANJA - MIA 6:4
18:00 - 19:00 T2 : (7  - 1 ) VESNA - HELENA 2:6

-------------------------------------------------------------

10.12.2023. TURNIR PAROVA

-------------------------------------------------------------

8. KOLO 17.12.2023
------------------------------------------------------------
17:00 - 18:00 T1 : (8  - 1 ) VLATKA – HELENA 6:0
17:00 - 18:00 T2 : (7  - 2 ) VESNA – MIA

18:00 - 19:00 T1 : (6  - 3 ) TANJA – INDRA 6:2
18:00 - 19:00 T2 : (5  - 4 ) SILVANA – IVANA 7:5

------------------------------------------------------------
9. KOLO 7.01.2024.
------------------------------------------------------------
17:00 - 18:00 T1 : (5  - 8 ) SILVANA – VLATKA 6:1
17:00 - 18:00 T2 : (4  - 6 ) IVANA – TANJA 4:6

18:00 - 19:00 T1 : (3  - 7 ) INDRA – VESNA
18:00 - 19:00 T2 : (2  - 1 ) MIA – HELENA

------------------------------------------------------------
10. KOLO 14.01.2024.
------------------------------------------------------------
17:00 - 18:00 T1 : (8  - 2 ) VLATKA – MIA 6:0
17:00 - 18:00 T2 : (1  - 3 ) HELENA – INDRA

18:00 - 19:00 T1 : (7  - 4 ) VESNA – IVANA
18:00 - 19:00 T2 : (6  - 5 ) TANJA – SILVANA 0:6

------------------------------------------------------------
11. KOLO 21.01.2024.
------------------------------------------------------------
17:00 - 18:00 T1 : (6  - 8 ) TANJA – VLATKA 2:6
17:00 - 18:00 T2 : (5  - 7 ) SILVANA – VESNA 6:1

18:00 - 19:00 T1 : (4  - 1 ) IVANA – HELENA 6:2
18:00 - 19:00 T2 : (3  - 2 ) INDRA – MIA 1:6
------------------------------------------------------------
12. KOLO 28.01.2024.
------------------------------------------------------------
17:00 - 18:00 T1 : (8  - 3 ) VLATKA – INDRA 6:1
17:00 - 18:00 T2 : (2  - 4 ) MIA – IVANA 2:6

18:00 - 19:00 T1 : (1  - 5 ) HELENA – SILVANA
18:00 - 19:00 T2 : (7  - 6 ) VESNA – TANJA

------------------------------------------------------------
13. KOLO 4.02.2024.
------------------------------------------------------------
17:00 - 18:00 T1 : (7  - 8 ) VESNA – VLATKA
17:00 - 18:00 T2 : (6  - 1 ) TANJA – HELENA 6:2

18:00 - 19:00 T1 : (5  - 2 ) SILVANA – MIA 6:0
18:00 - 19:00 T2 : (4  - 3 ) IVANA – INDRA  6:4

------------------------------------------------------------
14. KOLO 11.02.2024.
------------------------------------------------------------
17:00 - 18:00 T1 : (8  - 4 ) VLATKA – IVANA 4:6
17:00 - 18:00 T2 : (3  - 5 ) INDRA – SILVANA 0:6

18:00 - 19:00 T1 : (2  - 6 ) MIA – TANJA 3:6
18:00 - 19:00 T2 : (1  - 7 ) HELENA – VESNA 7:5

------------------------------------------------------------

15. KOLO 18.02.2024.
------------------------------------------------------------
17:00 - 18:00 T1 : (1  - 8 ) HELENA - VLATKA
17:00 - 18:00 T2 : (2  - 7 ) MIA - VESNA

18:00 - 19:00 T1 : (3  - 6 ) INDRA - TANJA 4:6
18:00 - 19:00 T2 : (4  - 5 ) IVANA - SILVANA 6:0

------------------------------------------------------------
16. KOLO 25.02.2024.
------------------------------------------------------------
17:00 - 18:00 T1 : (8  - 5 ) VLATKA - SILVANA 2:6
17:00 - 18:00 T2 : (6  - 4 ) TANJA - IVANA 0:6

18:00 - 19:00 T1 : (7  - 3 ) VESNA - INDRA 0:6
18:00 - 19:00 T2 : (1  - 2 ) HELENA - MIA 2:6

------------------------------------------------------------
17. KOLO 3.03.2024.
------------------------------------------------------------
17:00 - 18:00 T1 : (2  - 8 ) MIA - VLATKA 2:6
17:00 - 18:00 T2 : (3  - 1 ) INDRA - HELENA

18:00 - 19:00 T1 : (4  - 7 ) IVANA - VESNA
18:00 - 19:00 T2 : (5  - 6 ) SILVANA - TANJA 6:2

------------------------------------------------------------
18. KOLO 10.03.2024.
------------------------------------------------------------
17:00 - 18:00 T1 : (8  - 6 ) VLATKA - TANJA 6:1
17:00 - 18:00 T2 : (7  - 5 ) VESNA - SILVANA

18:00 - 19:00 T1 : (1  - 4 ) HELENA - IVANA
18:00 - 19:00 T2 : (2  - 3 ) MIA - INDRA

------------------------------------------------------------
19. KOLO 17.03.2024.
------------------------------------------------------------
17:00 - 18:00 T1 : (3  - 8 ) INDRA - VLATKA 2:6
17:00 - 18:00 T2 : (4  - 2 ) IVANA - MIA 6:2

18:00 - 19:00 T1 : (5  - 1 ) SILVANA - HELENA
18:00 - 19:00 T2 : (6  - 7 ) TANJA - VESNA

------------------------------------------------------------
20. KOLO 24.03.2024.
------------------------------------------------------------
17:00 - 18:00 T1 : (8  - 7 ) VLATKA - VESNA
17:00 - 18:00 T2 : (1  - 6 ) HELENA - TANJA

18:00 - 19:00 T1 : (2  - 5 ) MIA - SILVANA 0:6
18:00 - 19:00 T2 : (3  - 4 ) INDRA - IVANA 2:6

------------------------------------------------------------
21. KOLO 7.04.2024.
------------------------------------------------------------
17:00 - 18:00 T1 : (4  - 8 ) IVANA - VLATKA
17:00 - 18:00 T2 : (5  - 3 ) SILVANA - INDRA

18:00 - 19:00 T1 : (6  - 2 ) TANJA - MIA 6:4
18:00 - 19:00 T2 : (7  - 1 ) VESNA - HELENA 

------------------------------------------------------------

13. ILI 14.04.2024. ZAVRŠNI MASTERS (SUBOTA ILI NEDJELJA)

------------------------------------------------------------
 

© 2014 Tenis klub Movens :: powered by VannaCMS