Gospoda ljeto Dugave 2022

Gospoda ljeto Dugave 2022

IGRAČI SU DOBILI SLIJEDEĆE BROJEVE:

broj

ime  

mobitel

bodovi

mečevi

01

MARKO RK

0918914551 00 00
02
 
JOSIP KE
 
0917611963 46 03
03

LJUBO

0989911105 95 05
04

DAMIR

0916065542

57 03
05

ZVONKO KO

0993076767 38 02
06 TOMISLAV KR

0992171270

46 04
07

GORAN JA

0992104299 12 03
08

TOMISLAV ŠE

0912515510 22 02
09

ZVONKO MA

0992663277 133 07
10

JADRANKO

0914548000 46 03
11

DARKO RA

0915843592 09 02
12 JOSIP PA 0915041064

13

02
13

STIPE

0997373194 19 01
14

ANTE

0992711577 36 03
15

KREŠO ŠE

0911284004 19 01
16

ROBI LU

0914007102 25 03
17

JURA 

0915338176 62 04
18 DRŽISLAV

098289928

15 03
19 MIJO

098478307

82 06
20

LUKA JU

0992415841 07 02
21

IVICA MA

0992371613 09 03
22

MLADEN MI

0989510371 26 04
23

DALIBOR PA

0981658390

21 03
24

ALEN

0981760990 16 03

 

PRAVILNIK LIGE:

IGRA SE LIGA OD 24 GRAČA, JEDNOKRUŽNI SISTEM SVATKO SA SVAKIM OD 23 KOLA U PERIODU OD 15.4. - 25.9.2022. KONAČNI POREDAK LIGE (POZICIJE PRIJE RAZIGRAVANJA) SE UZIMAJU ZAKLJUČNO S DATUMOM 26.09.2022. SEZONU ZAVRŠAVAMO MASTERS TURNIROM, 2.10.2022. U POJEDINAČNOJ KONKURENCIJI NA KOJEM SUDJELUJU SVI IGRAČI LIGE, PO PRINCIPU RAZIGRAVANJA (DOMAĆINI SUSRETA DONOSE LOPTICE NA SUSRET)

MEČEVI SE IGRAJU NA DVA SETA; AKO JE 1:1 U SETOVIMA IGRA SE TIE BREAK DO 10 NA DVA RAZLIKE

TERMINI PREDVIĐENI ZA MEČEVE U LIGI SU OD 8 SATI DO 12.30 SATI (8-9:30, 9:30-11, 11-12:30, 12:30-14 SATI) NA DVIJE LOKACIJE, ČEMPRESI (ČE) I MIKULINCI (MI).

IGRAČ ČIJI JE BROJ U RASPOREDU ZA ODREĐENO KOLO PRVI NAPISAN JE DOMAĆIN, A IGRAČ KOJI JE DRUGO NAPISAN JE GOST. DOMAĆIN JE DUŽAN DONIJETI LOPTICE ZA IGRU.

NA KRAJU MEČA IGRAČ KOJI JE POBIJEDIO PRIJAVLJUJE REZULTAT (OBAVEZNO NAVESTI BROJ ODIGRANOG KOLA RADI LAKŠEG UNOŠENJA REZULTATA) NA MAIL: marko@tk-movens.hr (KLUPSKA APLIKACIJA NIJE JOŠ AKTIVIRANA)

REZULTATI I TABLICA LIGE BIT ĆE VOĐENI I OBJAVLJIVANI NA WEB STRANICI KLUBA www.tk-movens.hr pod linkom REKREATIVNA LIGA GOSPODA DUGAVE 2021. (SVAKI OSVOJENI GEM DONOSI 1 BOD, SVAKI OSVOJENI SET OD 6 GEMOVA DONOSI 1 BOD, A OSVOJENI MEČ JE DODATNIH 5 BODOVA)

U SLUČAJU DA SU IGRAČI SPRIJEČENI DOĆI I ODIGRATI MEČ U PREDVIĐENOM TERMINU, DUŽNI SU TO JAVITI NAJKASNIJE DAN RANIJE DO 20 SATI NAVEČER IGRAČU S KOJIM IGRAJU KAO I NA GRUPNE PORUKE NA WHATSUP (DA SE OSTALI IGRAČI MOGU ORGANIZIRATI ZA MEČEVE NADOKNADE ILI MEČEVE UNAPRIJED)

U SLUČAJU KIŠNOG ILI POLUKIŠNOG VREMENA IGRAČI SU DUŽNI ČUTI SE MOBITELOM POLA SATA PRIJE PREDVIĐENOG TERMINA RADI DOGOVORA OKO IGRANJA ILI ODGODE MEČA

IGRA SE LOPTICAMA KOJE ĆE NABAVITI VODITELJ LIGE SVIM IGRAČIMA LIGE.

NIJE DOZVOLJENO UNOŠENJE ALKOHOLNIH PIĆA (PIVO I OSTALO) U TENISKO IGRALIŠTE TIJEKOM MEČA. TAKOĐER, MOLIMO GLEDATELJE DA MEČEVE PROMATRAJU VAN TENISKOG IGRALIŠTA DA NE SMETAJU IGRAČIMA DOK IGRAJU MEČ. HVALA.

SVE PRIJEDLOGE, PRIMJEDBE I KRITIKE SU POŽELJNE U CILJU POBOLJŠANJA ORGANIZACIJE LIGE. HVALA!

SPORTSKI POZDRAV!

VODITELJ LIGE MARKO / MOB: 098664982

 

RASPORED ODIGRAVANJA I REZULTATI:

------------------------------------------------------------
1. KOLO 24.04.2022.
------------------------------------------------------------
8.00  - 9.30  MI 1 : (02 - 23) JOSIP KE - DALIBOR PA
8.00  - 9.30  MI 2 : (03 - 22) LJUBO - MLADEN MI 6:4. 6:4
8.00  - 9.30  ČE 2 : (04 - 21) DAMIR - IVICA MA 6:1 6:0


9.30  - 11.00 MI 1 : (05 - 20) ZVONKO KO - LUKA JU
9.30  - 11.00 MI 2 : (06 - 19) TOMISLAV KR - MIJO 1:6, 4:6
9.30  - 11.00 ČE 1 : (07 - 18) GORAN JA - DRŽISLAV
9.30  - 11.00 ČE 2 : (08 - 17) TOMISLAV ŠE - JURA

11.00 - 12.30 MI 1 : (09 - 16) ZVONKO MA - ROBI LU 6:1 7:6
11.00 - 12.30 MI 2 : (10 - 15) JADRANKO - KREŠO ŠE
11.00 - 12.30 ČE 1 : (11 - 14) DARKO RA - ANTE
11.00 - 12.30 ČE 2 : (12 - 13) JOSIP PA - STIPE

12.30 - 14.00 MI 1 : (01 - 24) MARKO RK - ALEN
------------------------------------------------------------
2. KOLO 01.05.2022.
------------------------------------------------------------
8.00  - 9.30  MI 1 : (24 - 13) ALEN - STIPE
8.00  - 9.30  MI 2 : (14 - 12) ANTE - JOSIP PA 4:6, 4:0
8.00  - 9.30  ČE 2 : (15 - 11) KREŠO ŠE - DARKO RA 6:0 6:2

9.30  - 11.00 MI 1 : (16 - 10) ROBI LU - JADRANKO 1:6 5:7
9.30  - 11.00 MI 2 : (17 - 09) JURA - ZVONKO MA 3:6 2:6

9.30  - 11.00 ČE 1 : (18 - 08) DRŽISLAV - TOMISLAV ŠE 3:6 4:6
9.30  - 11.00 ČE 2 : (19 - 07) MIJO - GORAN JA 6:0 6:1

11.00 - 12.30 MI 1 : (20 - 06) LUKA JU - TOMISLAV KR
11.00 - 12.30 MI 2 : (21 - 05) IVICA MA - ZVONKO KO 0:6 4:6
11.00 - 12.30 ČE 1 : (22 - 04) MLADEN MI - DAMIR
11.00 - 12.30 ČE 2 : (23 - 03) DALIBOR PA - LJUBO 4:6 4:6

12.30 - 14.00 MI 1 : (01 - 02) MARKO RK - JOSIP KE
------------------------------------------------------------
3. KOLO 08.05.2022.
------------------------------------------------------------
8.00  - 9.30  MI 1 : (02 - 24) JOSIP KE - ALEN 6:0 6:0
8.00  - 9.30  MI 2 : (04 - 23) DAMIR - DALIBOR PA 6:1 6:3
8.00  - 9.30  ČE 2 : (05 - 22) ZVONKO KO - MLADEN MI 6:4 6:1

9.30  - 11.00 MI 1 : (06 - 21) TOMISLAV KR - IVICA MA 6:0 6:4
9.30  - 11.00 MI 2 : (07 - 20) GORAN JA - LUKA JU
9.30  - 11.00 ČE 1 : (08 - 19) TOMISLAV ŠE - MIJO 2:6 1:6
9.30  - 11.00 ČE 2 : (09 - 18) ZVONKO MA - DRŽISLAV 6:1 6:1

11.00 - 12.30 MI 1 : (10 - 17) JADRANKO - JURA 6:7 2:6
11.00 - 12.30 MI 2 : (11 - 16) DARKO RA - ROBI LU
11.00 - 12.30 ČE 1 : (12 - 15) JOSIP PA - KREŠO ŠE
11.00 - 12.30 ČE 2 : (13 - 14) STIPE - ANTE 6:3 7:6

12.30 - 14.00 MI 1 : (03 - 01) LJUBO - MARKO RK
------------------------------------------------------------
4. KOLO 15.05.2022.
------------------------------------------------------------
8.00  - 9.30  MI 1 : (24 - 14) ALEN - ANTE 5:7 4:6
8.00  - 9.30  MI 2 : (15 - 13) KREŠO ŠE - STIPE
8.00  - 9.30  ČE 2 : (16 - 12) ROBI LU - JOSIP PA 7:6

9.30  - 11.00 MI 1 : (17 - 11) JURA - DARKO RA 6:3 6:4
9.30  - 11.00 MI 2 : (18 - 10) DRŽISLAV - JADRANKO 3:6 3:6
9.30  - 11.00 ČE 1 : (19 - 09) MIJO - ZVONKO MA 1:6 3:6
9.30  - 11.00 ČE 2 : (20 - 08) LUKA JU - TOMISLAV ŠE

11.00 - 12.30 MI 1 : (21 - 07) IVICA MA - GORAN JA
11.00 - 12.30 MI 2 : (22 - 06) MLADEN MI - TOMISLAV KR 5:7 4:6
11.00 - 12.30 ČE 1 : (23 - 05) DALIBOR PA - ZVONKO KO
11.00 - 12.30 ČE 2 : (02 - 03) JOSIP KE - LJUBO 4:6 4:6

12.30 - 14.00 MI 1 : (01 - 04) MARKO RK - DAMIR
------------------------------------------------------------
5. KOLO 22.05.2022.
------------------------------------------------------------
8.00  - 9.30  MI 1 : (03 - 24) LJUBO - ALEN
8.00  - 9.30  MI 2 : (04 - 02) DAMIR - JOSIP KE
8.00  - 9.30  ČE 2 : (06 - 23) TOMISLAV KR - DALIBOR PA

9.30  - 11.00 MI 1 : (07 - 22) GORAN JA - MLADEN MI
9.30  - 11.00 MI 2 : (08 - 21) TOMISLAV ŠE - IVICA MA
9.30  - 11.00 ČE 1 : (09 - 20) ZVONKO MA - LUKA JU 6:3 6:2
9.30  - 11.00 ČE 2 : (10 - 19) JADRANKO - MIJO

11.00 - 12.30 MI 1 : (11 - 18) DARKO RA - DRŽISLAV
11.00 - 12.30 MI 2 : (12 - 17) JOSIP PA - JURA
11.00 - 12.30 ČE 1 : (13 - 16) STIPE - ROBI LU
11.00 - 12.30 ČE 2 : (14 - 15) ANTE - KREŠO ŠE

12.30 - 14.00 MI 1 : (05 - 01) ZVONKO KO - MARKO RK
------------------------------------------------------------
6. KOLO 29.05.2022.
------------------------------------------------------------
8.00  - 9.30  MI 1 : (24 - 15) ALEN - KREŠO ŠE
8.00  - 9.30  MI 2 : (16 - 14) ROBI LU - ANTE
8.00  - 9.30  ČE 2 : (17 - 13) JURA - STIPE

9.30  - 11.00 MI 1 : (18 - 12) DRŽISLAV - JOSIP PA
9.30  - 11.00 MI 2 : (19 - 11) MIJO - DARKO RA
9.30  - 11.00 ČE 1 : (20 - 10) LUKA JU - JADRANKO
9.30  - 11.00 ČE 2 : (21 - 09) IVICA MA - ZVONKO MA 1:6 1:6

11.00 - 12.30 MI 1 : (22 - 08) MLADEN MI - TOMISLAV ŠE
11.00 - 12.30 MI 2 : (23 - 07) DALIBOR PA - GORAN JA
11.00 - 12.30 ČE 1 : (02 - 05) JOSIP KE - ZVONKO KO
11.00 - 12.30 ČE 2 : (03 - 04) LJUBO - DAMIR

12.30 - 14.00 MI 1 : (01 - 06) MARKO RK - TOMISLAV KR
------------------------------------------------------------
7. KOLO 05.06.2022.
------------------------------------------------------------
8.00  - 9.30  MI 1 : (04 - 24) DAMIR - ALEN
8.00  - 9.30  MI 2 : (05 - 03) ZVONKO KO - LJUBO
8.00  - 9.30  ČE 2 : (06 - 02) TOMISLAV KR - JOSIP KE 1:6 2:6

9.30  - 11.00 MI 1 : (07 - 01) GORAN JA - MARKO RK
9.30  - 11.00 MI 2 : (08 - 23) TOMISLAV ŠE - DALIBOR PA
9.30  - 11.00 ČE 1 : (09 - 22) ZVONKO MA - MLADEN MI 6:2, 6:2
9.30  - 11.00 ČE 2 : (10 - 21) JADRANKO - IVICA MA

11.00 - 12.30 MI 1 : (11 - 20) DARKO RA - LUKA JU
11.00 - 12.30 MI 2 : (12 - 19) JOSIP PA - MIJO
11.00 - 12.30 ČE 1 : (13 - 18) STIPE - DRŽISLAV
11.00 - 12.30 ČE 2 : (14 - 17) ANTE - JURA

12.30 - 14.00 MI 1 : (15 - 16) KREŠO ŠE - ROBI LU

-------------------------------------------------------------------------

8. KOLO 12.06.2022.

------------------------------------------------------------
8.00  - 9.30  MI 1 : (24 - 16) ALEN - ROBI LU
8.00  - 9.30  MI 2 : (17 - 15) JURA - KREŠO ŠE
8.00  - 9.30  ČE 2 : (18 - 14) DRŽISLAV - ANTE

9.30  - 11.00 MI 1 : (19 - 13) MIJO - STIPE
9.30  - 11.00 MI 2 : (20 - 12) LUKA JU - JOSIP PA
9.30  - 11.00 ČE 1 : (21 - 11) IVICA MA - DARKO RA
9.30  - 11.00 ČE 2 : (22 - 10) MLADEN MI - JADRANKO

11.00 - 12.30 MI 1 : (23 - 09) DALIBOR PA - ZVONKO MA
11.00 - 12.30 MI 2 : (01 - 08) MARKO RK - TOMISLAV ŠE
11.00 - 12.30 ČE 1 : (02 - 07) JOSIP KE - GORAN JA
11.00 - 12.30 ČE 2 : (03 - 06) LJUBO - TOMISLAV KR

12.30 - 14.00 MI 1 : (04 - 05) DAMIR - ZVONKO KO
------------------------------------------------------------
9. KOLO 19.06.2022.
------------------------------------------------------------
8.00  - 9.30  MI 1 : (05 - 24) ZVONKO KO - ALEN
8.00  - 9.30  MI 2 : (06 - 04) TOMISLAV KR - DAMIR
8.00  - 9.30  ČE 2 : (07 - 03) GORAN JA - LJUBO 5:7 6:7

9.30  - 11.00 MI 1 : (08 - 02) TOMISLAV ŠE - JOSIP KE
9.30  - 11.00 MI 2 : (09 - 01) ZVONKO MA - MARKO RK
9.30  - 11.00 ČE 1 : (10 - 23) JADRANKO - DALIBOR PA
9.30  - 11.00 ČE 2 : (11 - 22) DARKO RA - MLADEN MI

11.00 - 12.30 MI 1 : (12 - 21) JOSIP PA - IVICA MA
11.00 - 12.30 MI 2 : (13 - 20) STIPE - LUKA JU
11.00 - 12.30 ČE 1 : (14 - 19) ANTE - MIJO
11.00 - 12.30 ČE 2 : (15 - 18) KREŠO ŠE - DRŽISLAV

12.30 - 14.00 MI 1 : (16 - 17) ROBI LU - JURA
------------------------------------------------------------
10. KOLO 26.06.2022.
------------------------------------------------------------
8.00  - 9.30  MI 1 : (24 - 17) ALEN - JURA 3:6 4:6
8.00  - 9.30  MI 2 : (18 - 16) DRŽISLAV - ROBI LU
8.00  - 9.30  ČE 2 : (19 - 15) MIJO - KREŠO ŠE

9.30  - 11.00 MI 1 : (20 - 14) LUKA JU - ANTE
9.30  - 11.00 MI 2 : (21 - 13) IVICA MA - STIPE
9.30  - 11.00 ČE 1 : (22 - 12) MLADEN MI - JOSIP PA
9.30  - 11.00 ČE 2 : (23 - 11) DALIBOR PA - DARKO RA

11.00 - 12.30 MI 1 : (01 - 10) MARKO RK - JADRANKO
11.00 - 12.30 MI 2 : (02 - 09) JOSIP KE - ZVONKO MA
11.00 - 12.30 ČE 1 : (03 - 08) LJUBO - TOMISLAV ŠE
11.00 - 12.30 ČE 2 : (04 - 07) DAMIR - GORAN JA 6:0 6:0

12.30 - 14.00 MI 1 : (05 - 06) ZVONKO KO - TOMISLAV KR
------------------------------------------------------------
11. KOLO 03.07.2022.
------------------------------------------------------------
8.00  - 9.30  MI 1 : (06 - 24) TOMISLAV KR - ALEN
8.00  - 9.30  MI 2 : (07 - 05) GORAN JA - ZVONKO KO
8.00  - 9.30  ČE 2 : (08 - 04) TOMISLAV ŠE - DAMIR

9.30  - 11.00 MI 1 : (09 - 03) ZVONKO MA - LJUBO
9.30  - 11.00 MI 2 : (10 - 02) JADRANKO - JOSIP KE
9.30  - 11.00 ČE 1 : (11 - 01) DARKO RA - MARKO RK
9.30  - 11.00 ČE 2 : (12 - 23) JOSIP PA - DALIBOR PA

11.00 - 12.30 MI 1 : (13 - 22) STIPE - MLADEN MI
11.00 - 12.30 MI 2 : (14 - 21) ANTE - IVICA MA
11.00 - 12.30 ČE 1 : (15 - 20) KREŠO ŠE - LUKA JU
11.00 - 12.30 ČE 2 : (16 - 19) ROBI LU - MIJO

12.30 - 14.00 MI 1 : (17 - 18) JURA - DRŽISLAV
------------------------------------------------------------
12. KOLO 10.07.2022.
------------------------------------------------------------
8.00  - 9.30  MI 1 : (24 - 18) ALEN - DRŽISLAV
8.00  - 9.30  MI 2 : (19 - 17) MIJO - JURA
8.00  - 9.30  ČE 2 : (20 - 16) LUKA JU - ROBI LU

9.30  - 11.00 MI 1 : (21 - 15) IVICA MA - KREŠO ŠE
9.30  - 11.00 MI 2 : (22 - 14) MLADEN MI - ANTE
9.30  - 11.00 ČE 1 : (23 - 13) DALIBOR PA - STIPE
9.30  - 11.00 ČE 2 : (01 - 12) MARKO RK - JOSIP PA

11.00 - 12.30 MI 1 : (02 - 11) JOSIP KE - DARKO RA
11.00 - 12.30 MI 2 : (03 - 10) LJUBO - JADRANKO
11.00 - 12.30 ČE 1 : (04 - 09) DAMIR - ZVONKO MA
11.00 - 12.30 ČE 2 : (05 - 08) ZVONKO KO - TOMISLAV ŠE

12.30 - 14.00 MI 1 : (06 - 07) TOMISLAV KR - GORAN JA
------------------------------------------------------------
13. KOLO 17.07.2022.
------------------------------------------------------------
8.00  - 9.30  MI 1 : (07 - 24) GORAN JA - ALEN
8.00  - 9.30  MI 2 : (08 - 06) TOMISLAV ŠE - TOMISLAV KR
8.00  - 9.30  ČE 2 : (09 - 05) ZVONKO MA - ZVONKO KO

9.30  - 11.00 MI 1 : (10 - 04) JADRANKO - DAMIR
9.30  - 11.00 MI 2 : (11 - 03) DARKO RA - LJUBO
9.30  - 11.00 ČE 1 : (12 - 02) JOSIP PA - JOSIP KE
9.30  - 11.00 ČE 2 : (13 - 01) STIPE - MARKO RK

11.00 - 12.30 MI 1 : (14 - 23) ANTE - DALIBOR PA
11.00 - 12.30 MI 2 : (15 - 22) KREŠO ŠE - MLADEN MI
11.00 - 12.30 ČE 1 : (16 - 21) ROBI LU - IVICA MA
11.00 - 12.30 ČE 2 : (17 - 20) JURA - LUKA JU

12.30 - 14.00 MI 1 : (18 - 19) DRŽISLAV - MIJO
------------------------------------------------------------
14. KOLO 24.07.2022.
------------------------------------------------------------
8.00  - 9.30  MI 1 : (24 - 19) ALEN - MIJO
8.00  - 9.30  MI 2 : (20 - 18) LUKA JU - DRŽISLAV
8.00  - 9.30  ČE 2 : (21 - 17) IVICA MA - JURA

9.30  - 11.00 MI 1 : (22 - 16) MLADEN MI - ROBI LU
9.30  - 11.00 MI 2 : (23 - 15) DALIBOR PA - KREŠO ŠE
9.30  - 11.00 ČE 1 : (01 - 14) MARKO RK - ANTE
9.30  - 11.00 ČE 2 : (02 - 13) JOSIP KE - STIPE

11.00 - 12.30 MI 1 : (03 - 12) LJUBO - JOSIP PA
11.00 - 12.30 MI 2 : (04 - 11) DAMIR - DARKO RA
11.00 - 12.30 ČE 1 : (05 - 10) ZVONKO KO - JADRANKO
11.00 - 12.30 ČE 2 : (06 - 09) TOMISLAV KR - ZVONKO MA

12.30 - 14.00 MI 1 : (07 - 08) GORAN JA - TOMISLAV ŠE
------------------------------------------------------------
15. KOLO 31.07.2022.
------------------------------------------------------------
8.00  - 9.30  MI 1 : (08 - 24) TOMISLAV ŠE - ALEN
8.00  - 9.30  MI 2 : (09 - 07) ZVONKO MA - GORAN JA
8.00  - 9.30  ČE 2 : (10 - 06) JADRANKO - TOMISLAV KR

9.30  - 11.00 MI 1 : (11 - 05) DARKO RA - ZVONKO KO
9.30  - 11.00 MI 2 : (12 - 04) JOSIP PA - DAMIR
9.30  - 11.00 ČE 1 : (13 - 03) STIPE - LJUBO
9.30  - 11.00 ČE 2 : (14 - 02) ANTE - JOSIP KE

11.00 - 12.30 MI 1 : (15 - 01) KREŠO ŠE - MARKO RK
11.00 - 12.30 MI 2 : (16 - 23) ROBI LU - DALIBOR PA
11.00 - 12.30 ČE 1 : (17 - 22) JURA - MLADEN MI
11.00 - 12.30 ČE 2 : (18 - 21) DRŽISLAV - IVICA MA

12.30 - 14.00 MI 1 : (19 - 20) MIJO - LUKA JU
------------------------------------------------------------
16. KOLO 07.08.2022.
------------------------------------------------------------
8.00  - 9.30  MI 1 : (24 - 20) ALEN - LUKA JU
8.00  - 9.30  MI 2 : (21 - 19) IVICA MA - MIJO
8.00  - 9.30  ČE 2 : (22 - 18) MLADEN MI - DRŽISLAV

9.30  - 11.00 MI 1 : (23 - 17) DALIBOR PA - JURA
9.30  - 11.00 MI 2 : (01 - 16) MARKO RK - ROBI LU
9.30  - 11.00 ČE 1 : (02 - 15) JOSIP KE - KREŠO ŠE
9.30  - 11.00 ČE 2 : (03 - 14) LJUBO - ANTE

11.00 - 12.30 MI 1 : (04 - 13) DAMIR - STIPE
11.00 - 12.30 MI 2 : (05 - 12) ZVONKO KO - JOSIP PA
11.00 - 12.30 ČE 1 : (06 - 11) TOMISLAV KR - DARKO RA
11.00 - 12.30 ČE 2 : (07 - 10) GORAN JA - JADRANKO

12.30 - 14.00 MI 1 : (08 - 09) TOMISLAV ŠE - ZVONKO MA
------------------------------------------------------------
17. KOLO 14.08.2022.
------------------------------------------------------------
8.00  - 9.30  MI 1 : (09 - 24) ZVONKO MA - ALEN
8.00  - 9.30  MI 2 : (10 - 08) JADRANKO - TOMISLAV ŠE
8.00  - 9.30  ČE 2 : (11 - 07) DARKO RA - GORAN JA

9.30  - 11.00 MI 1 : (12 - 06) JOSIP PA - TOMISLAV KR
9.30  - 11.00 MI 2 : (13 - 05) STIPE - ZVONKO KO
9.30  - 11.00 ČE 1 : (14 - 04) ANTE - DAMIR
9.30  - 11.00 ČE 2 : (15 - 03) KREŠO ŠE - LJUBO

11.00 - 12.30 MI 1 : (16 - 02) ROBI LU - JOSIP KE
11.00 - 12.30 MI 2 : (17 - 01) JURA - MARKO RK
11.00 - 12.30 ČE 1 : (18 - 23) DRŽISLAV - DALIBOR PA
11.00 - 12.30 ČE 2 : (19 - 22) MIJO - MLADEN MI

12.30 - 14.00 MI 1 : (20 - 21) LUKA JU - IVICA MA
------------------------------------------------------------
18. KOLO 21.08.2022.
------------------------------------------------------------
8.00  - 9.30  MI 1 : (24 - 21) ALEN - IVICA MA
8.00  - 9.30  MI 2 : (22 - 20) MLADEN MI - LUKA JU
8.00  - 9.30  ČE 2 : (23 - 19) DALIBOR PA - MIJO 4:6 5:7

9.30  - 11.00 MI 1 : (01 - 18) MARKO RK - DRŽISLAV
9.30  - 11.00 MI 2 : (02 - 17) JOSIP KE - JURA
9.30  - 11.00 ČE 1 : (03 - 16) LJUBO - ROBI LU
9.30  - 11.00 ČE 2 : (04 - 15) DAMIR - KREŠO ŠE

11.00 - 12.30 MI 1 : (05 - 14) ZVONKO KO - ANTE
11.00 - 12.30 MI 2 : (06 - 13) TOMISLAV KR - STIPE
11.00 - 12.30 ČE 1 : (07 - 12) GORAN JA - JOSIP PA
11.00 - 12.30 ČE 2 : (08 - 11) TOMISLAV ŠE - DARKO RA

12.30 - 14.00 MI 1 : (09 - 10) ZVONKO MA - JADRANKO
------------------------------------------------------------
19. KOLO 28.08.2022.
------------------------------------------------------------
8.00  - 9.30  MI 1 : (10 - 24) JADRANKO - ALEN
8.00  - 9.30  MI 2 : (11 - 09) DARKO RA - ZVONKO MA
8.00  - 9.30  ČE 2 : (12 - 08) JOSIP PA - TOMISLAV ŠE

9.30  - 11.00 MI 1 : (13 - 07) STIPE - GORAN JA
9.30  - 11.00 MI 2 : (14 - 06) ANTE - TOMISLAV KR
9.30  - 11.00 ČE 1 : (15 - 05) KREŠO ŠE - ZVONKO KO
9.30  - 11.00 ČE 2 : (16 - 04) ROBI LU - DAMIR

11.00 - 12.30 MI 1 : (17 - 03) JURA - LJUBO
11.00 - 12.30 MI 2 : (18 - 02) DRŽISLAV - JOSIP KE
11.00 - 12.30 ČE 1 : (19 - 01) MIJO - MARKO RK
11.00 - 12.30 ČE 2 : (20 - 23) LUKA JU - DALIBOR PA

12.30 - 14.00 MI 1 : (21 - 22) IVICA MA - MLADEN MI
------------------------------------------------------------
20. KOLO 04.09.2022.
------------------------------------------------------------
8.00  - 9.30  MI 1 : (24 - 22) ALEN - MLADEN MI
8.00  - 9.30  MI 2 : (23 - 21) DALIBOR PA - IVICA MA
8.00  - 9.30  ČE 2 : (01 - 20) MARKO RK - LUKA JU

9.30  - 11.00 MI 1 : (02 - 19) JOSIP KE - MIJO
9.30  - 11.00 MI 2 : (03 - 18) LJUBO - DRŽISLAV
9.30  - 11.00 ČE 1 : (04 - 17) DAMIR - JURA
9.30  - 11.00 ČE 2 : (05 - 16) ZVONKO KO - ROBI LU

11.00 - 12.30 MI 1 : (06 - 15) TOMISLAV KR - KREŠO ŠE
11.00 - 12.30 MI 2 : (07 - 14) GORAN JA - ANTE
11.00 - 12.30 ČE 1 : (08 - 13) TOMISLAV ŠE - STIPE
11.00 - 12.30 ČE 2 : (09 - 12) ZVONKO MA - JOSIP PA

12.30 - 14.00 MI 1 : (10 - 11) JADRANKO - DARKO RA
------------------------------------------------------------
21. KOLO 11.09.2022.
------------------------------------------------------------
8.00  - 9.30  MI 1 : (11 - 24) DARKO RA - ALEN
8.00  - 9.30  MI 2 : (12 - 10) JOSIP PA - JADRANKO
8.00  - 9.30  ČE 2 : (13 - 09) STIPE - ZVONKO MA

9.30  - 11.00 MI 1 : (14 - 08) ANTE - TOMISLAV ŠE
9.30  - 11.00 MI 2 : (15 - 07) KREŠO ŠE - GORAN JA
9.30  - 11.00 ČE 1 : (16 - 06) ROBI LU - TOMISLAV KR
9.30  - 11.00 ČE 2 : (17 - 05) JURA - ZVONKO KO

11.00 - 12.30 MI 1 : (18 - 04) DRŽISLAV - DAMIR
11.00 - 12.30 MI 2 : (19 - 03) MIJO - LJUBO
11.00 - 12.30 ČE 1 : (20 - 02) LUKA JU - JOSIP KE
11.00 - 12.30 ČE 2 : (21 - 01) IVICA MA - MARKO RK

12.30 - 14.00 MI 1 : (22 - 23) MLADEN MI - DALIBOR PA
------------------------------------------------------------
22. KOLO 18.09.2022.
------------------------------------------------------------
8.00  - 9.30  MI 1 : (24 - 23) ALEN - DALIBOR PA
8.00  - 9.30  MI 2 : (01 - 22) MARKO RK - MLADEN MI
8.00  - 9.30  ČE 2 : (02 - 21) JOSIP KE - IVICA MA

9.30  - 11.00 MI 1 : (03 - 20) LJUBO - LUKA JU 6:1 6:1
9.30  - 11.00 MI 2 : (04 - 19) DAMIR - MIJO
9.30  - 11.00 ČE 1 : (05 - 18) ZVONKO KO - DRŽISLAV
9.30  - 11.00 ČE 2 : (06 - 17) TOMISLAV KR - JURA

11.00 - 12.30 MI 1 : (07 - 16) GORAN JA - ROBI LU
11.00 - 12.30 MI 2 : (08 - 15) TOMISLAV ŠE - KREŠO ŠE
11.00 - 12.30 ČE 1 : (09 - 14) ZVONKO MA - ANTE
11.00 - 12.30 ČE 2 : (10 - 13) JADRANKO - STIPE

12.30 - 14.00 MI 1 : (11 - 12) DARKO RA - JOSIP PA
------------------------------------------------------------
23. KOLO 25.09.2022.
------------------------------------------------------------
8.00  - 9.30  MI 1 : (12 - 24) JOSIP PA - ALEN
8.00  - 9.30  MI 2 : (13 - 11) STIPE - DARKO RA
8.00  - 9.30  ČE 2 : (14 - 10) ANTE - JADRANKO

9.30  - 11.00 MI 1 : (15 - 09) KREŠO ŠE - ZVONKO MA
9.30  - 11.00 MI 2 : (16 - 08) ROBI LU - TOMISLAV ŠE
9.30  - 11.00 ČE 1 : (17 - 07) JURA - GORAN JA
9.30  - 11.00 ČE 2 : (18 - 06) DRŽISLAV - TOMISLAV KR

11.00 - 12.30 MI 1 : (19 - 05) MIJO - ZVONKO KO
11.00 - 12.30 MI 2 : (20 - 04) LUKA JU - DAMIR
11.00 - 12.30 ČE 1 : (21 - 03) IVICA MA - LJUBO
11.00 - 12.30 ČE 2 : (22 - 02) MLADEN MI - JOSIP KE

12.30 - 14.00 MI 1 : (23 - 01) DALIBOR PA - MARKO RK

---------------------------------------------------------------------------

 

 

© 2014 Tenis klub Movens :: powered by VannaCMS