Dame zima Dugave 2021/2022

Dame zima Dugave 2021/2022

 

redni

broj

ime

mobitel

bodovi

mečevi

01

MIHALEA

0981858953 03 01

02

JASNA

0915178405

07 01

03

MIA

098456039    

04

IVANA 0994457224 14 01

05

INES

0959058339 05 01

06

SILVANA

0992117916

   

07

NIKA 0997070111 00 00

08

TAMARA 0915244721 12 02

09

NADA 0994932044 04 01
10

MIRELA

0989703786 07 01

 

Voditelj lige: Marko 098664982 

 

Pravilnik lige:

  • Ligu igra 10 dama koje odigravaju trokružni sistem mečeva, ukupno 24 kola (termina). Završno kolo s druženjem i svečanom dodjelom prigodnih nagrada bit će u nedjellju, 10.04.2022.
  • Mečevi se igraju do 7 gemova; u slučaju da je rezultat 6:6 igra se tie break do 7 na 2 razlike; gemovi se igraju na sistem no add (bez prednosti), kod rezultata 40:40 u gemu igra se odlučujući poen za gem, igračica koja prima servis bira lijevu ili desnu stranu na koju će partnerica servirati; na svaki neparan zbroj gemova mijenjaju se strane; svaki osvojeni gem vrijedi 1 bod i zbrajaju se za ukupni poredak. U slučaju da igračice nisu odigrale meč do 7 gemova, prijavljeni rezultat može biti i 6:4, 5:2, itd.
  • Vrijeme zagrijavanja prije početka meča iznosi maksimalno 5 minuta; nakon završetka meča igračice preostalo vrijeme u svom terminu mogu dogovorno iskoristiti u revijalnom obliku.
  • Dama čiji je broj u rasporedu za određeno kolo prvonapisan je domaćica susreta koja je ujedno dužna donijeti teniske loptice za igru. 
  • Na kraju meča igračica koja je pobijedila prijavljuje rezultat mailom na marko@tk-movens.hr (obavezno navesti broj kola koji se igrao).
  • Rezultati i tablica lige bit će vođeni i objavljivani na web stranici kluba www.tk-movens.hr pod linkom rekreativna liga dama zima Dugave 2021/22.
  • U slučaju da su igračice spriječene doći i odigrati meč u predviđenom terminu dužne su to javiti igračici s kojom igraju najkasnije do subote do 12 sati u tom tjednu
  • Igra se lopticama koje će nabaviti voditelj lige i donijeti na prvo kolo.

Sve prijedloge, primjedbe i kritike su poželjne u cilju poboljšanja organizacije lige. Hvala!

Voditelj lige Marko / mob: 098664982

 

Raspored i satnica igranja + rezultati:

1. kolo, nedjelja, 17.10.2021.

15:30-16:30 sati teren broj 1: 02-09 Jasna - Nada 7:4

15:30-16:30 sati teren broj 2: 03-08 Mia - Tamara 

16:30-17:30 sati teren broj 1: 04-07 Ivana - Nika 7:0

16:30-17:30 sati teren broj 2: 05-06 Ines - Silvana 

17:30-18:30 sati teren broj 1: 01-10 Mihaela - Mirela 3:7

2. kolo, nedjelja, 24.10.2021.

15:30-16:30 sati teren broj 1: 07-05 Nika - Ines 

15:30-16:30 sati teren broj 2: 08-04 Tamara - Ivana 6:7

16:30-17:30 sati teren broj 1: 09-03 Nada - Mia 

16:30-17:30 sati teren broj 2: 01-02 Mihaela - Jasna 

17:30-18:30 sati teren broj 1: 10-06 Mirela - Silvana 

3. kolo, nedjelja, 31.10.2021.

15:30-16:30 sati teren broj 1: 03-01 Mia - Mihaela 

15:30-16:30 sati teren broj 2: 04-09 Ivana - Nada 

16:30-17:30 sati teren broj 1: 05-08 Ines - Tamara 5:6

16:30-17:30 sati teren broj 2: 06-07 Silvana - Nika 

17:30-18:30 sati teren broj 1: 02-10 Jasna - Mirela 

4. kolo, nedjelja, 7.11.2021.

15:30-16:30 sati teren broj 1: 08-06 Tamara - Silvana 

15:30-16:30 sati teren broj 2: 09-05 Nada - Ines 

16:30-17:30 sati teren broj 1: 01-04 Mihaela - Ivana 

16:30-17:30 sati teren broj 2: 02-03 Jasna - Mia 

17:30-18:30 sati teren broj 1: 10-07 Mirela - Nika 

5. kolo, nedjelja, 14.11.2021.

15:30-16:30 sati teren broj 1: 04-02 Ivana - Jasna 

15:30-16:30 sati teren broj 2: 05-01 Ines - Mihaela 

16:30-17:30 sati teren broj 1: 06-09 SIlvana - Nada 

16:30-17:30 sati teren broj 2: 07-08 Nika - Tamara 

17:30-18:30 sati teren broj 1: 03-10 Mia - Mirela 

6. kolo, nedjelja, 21.11.2021.

15:30-16:30 sati teren broj 1: 09-07 Nada - Nika 

15:30-16:30 sati teren broj 2: 01-06 Mihaela - Silvana 

16:30-17:30 sati teren broj 1: 02-05 Jasna - Ines 

16:30-17:30 sati teren broj 2: 03-04 Mia - Ivana 

17:30-18:30 sati teren broj 1: 10-08 Mirela - Tamara 

7. kolo, nedjelja, 28.11.2021.

15:30-16:30 sati teren broj 1: 05-03 Ines - Mia 

15:30-16:30 sati teren broj 2: 06-02 SIlvana - Jasna 

16:30-17:30 sati teren broj 1: 07-01 Nika - Mihaela 

16:30-17:30 sati teren broj 2: 08-08 Tamara - Nada 

17:30-18:30 sati teren broj 1: 04-10 Ivana - Mirela 

8. kolo, nedjelja, 5.12.2021.

15:30-16:30 sati teren broj 1: 01-08 Mihaela - Tamara 

15:30-16:30 sati teren broj 2: 02-07 Jasna - Nika 

16:30-17:30 sati teren broj 1: 03-06 Mia - Silvana 

16:30-17:30 sati teren broj 2: 04-05 Ivana - Ines 

17:30-18:30 sati teren broj 1: 09-10 Nada - Mirela 

9. kolo, nedjelja, 12.12.2021.

15:30-16:30 sati teren broj 1: 06-04 Silvana - Ivana 

15:30-16:30 sati teren broj 2: 07-03 Nika - Mia 

16:30-17:30 sati teren broj 1: 08-02 Tamara - Jasna 

16:30-17:30 sati teren broj 2: 09-01 Nada - Mihaela 

17:30-18:30 sati teren broj 1: 05-10 Ines - Mirela 

10. kolo, nedjelja, 19.10.2021.

15:30-16:30 sati teren broj 1: 02-09 Jasna - Nada 

15:30-16:30 sati teren broj 2: 03-08 Mia - Tamara 

16:30-17:30 sati teren broj 1: 04-07 Ivana - Nika 

16:30-17:30 sati teren broj 2: 05-06 Ines - Silvana 

17:30-18:30 sati teren broj 1: 01-10 Mihaela - Mirela 

11. kolo, nedjelja, 9.01.2022.

15:30-16:30 sati teren broj 1: 07-05 Nika - Ines 

15:30-16:30 sati teren broj 2: 08-04 Tamara - Ivana 

16:30-17:30 sati teren broj 1: 09-03 Nada - Mia 

16:30-17:30 sati teren broj 2: 01-02 Mihaela - Jasna 

17:30-18:30 sati teren broj 1: 10-06 Mirela - Silvana 

12. kolo, nedjelja, 16.01.2022.

15:30-16:30 sati teren broj 1: 03-01 Mia - Mihaela 

15:30-16:30 sati teren broj 2: 04-09 Ivana - Nada 

16:30-17:30 sati teren broj 1: 05-08 Ines - Tamara 

16:30-17:30 sati teren broj 2: 06-07 Silvana - Nika 

17:30-18:30 sati teren broj 1: 02-10 Jasna - Mirela 

13. kolo, nedjelja, 23.01.2022.

15:30-16:30 sati teren broj 1: 08-06 Tamara - Silvana 

15:30-16:30 sati teren broj 2: 09-05 Nada - Ines 

16:30-17:30 sati teren broj 1: 01-04 Mihaela - Ivana 

16:30-17:30 sati teren broj 2: 02-03 Jasna - Mia 

17:30-18:30 sati teren broj 1: 10-07 Mirela - Nika 

14. kolo, nedjelja, 30.01.2022.

15:30-16:30 sati teren broj 1: 04-02 Ivana - Jasna 

15:30-16:30 sati teren broj 2: 05-01 Ines - Mihaela 

16:30-17:30 sati teren broj 1: 06-09 SIlvana - Nada 

16:30-17:30 sati teren broj 2: 07-08 Nika - Tamara 

17:30-18:30 sati teren broj 1: 03-10 Mia - Mirela 

15. kolo, nedjelja, 6.2.2022.

15:30-16:30 sati teren broj 1: 09-07 Nada - Nika 

15:30-16:30 sati teren broj 2: 01-06 Mihaela - Silvana 

16:30-17:30 sati teren broj 1: 02-05 Jasna - Ines 

16:30-17:30 sati teren broj 2: 03-04 Mia - Ivana 

17:30-18:30 sati teren broj 1: 10-08 Mirela - Tamara 

16. kolo, nedjelja, 13.02.2022.

15:30-16:30 sati teren broj 1: 05-03 Ines - Mia 

15:30-16:30 sati teren broj 2: 06-02 SIlvana - Jasna 

16:30-17:30 sati teren broj 1: 07-01 Nika - Mihaela 

16:30-17:30 sati teren broj 2: 08-08 Tamara - Nada 

17:30-18:30 sati teren broj 1: 04-10 Ivana - Mirela 

17. kolo, nedjelja, 20.02.2022.

15:30-16:30 sati teren broj 1: 01-08 Mihaela - Tamara 

15:30-16:30 sati teren broj 2: 02-07 Jasna - Nika 

16:30-17:30 sati teren broj 1: 03-06 Mia - Silvana 

16:30-17:30 sati teren broj 2: 04-05 Ivana - Ines 

17:30-18:30 sati teren broj 1: 09-10 Nada - Mirela 

18. kolo, nedjelja, 27.02.2022.

15:30-16:30 sati teren broj 1: 06-04 Silvana - Ivana 

15:30-16:30 sati teren broj 2: 07-03 Nika - Mia 

16:30-17:30 sati teren broj 1: 08-02 Tamara - Jasna 

16:30-17:30 sati teren broj 2: 09-01 Nada - Mihaela 

17:30-18:30 sati teren broj 1: 05-10 Ines - Mirela 

19. kolo, nedjelja, 6.03.2022.

15:30-16:30 sati teren broj 1: 02-09 Jasna - Nada 

15:30-16:30 sati teren broj 2: 03-08 Mia - Tamara 

16:30-17:30 sati teren broj 1: 04-07 Ivana - Nika 

16:30-17:30 sati teren broj 2: 05-06 Ines - Silvana 

17:30-18:30 sati teren broj 1: 01-10 Mihaela - Mirela 

20. kolo, nedjelja, 13.03.2022.

15:30-16:30 sati teren broj 1: 07-05 Nika - Ines 

15:30-16:30 sati teren broj 2: 08-04 Tamara - Ivana 

16:30-17:30 sati teren broj 1: 09-03 Nada - Mia 

16:30-17:30 sati teren broj 2: 01-02 Mihaela - Jasna 

17:30-18:30 sati teren broj 1: 10-06 Mirela - Silvana 

21. kolo, nedjelja, 20.03.2022.

15:30-16:30 sati teren broj 1: 03-01 Mia - Mihaela 

15:30-16:30 sati teren broj 2: 04-09 Ivana - Nada 

16:30-17:30 sati teren broj 1: 05-08 Ines - Tamara 

16:30-17:30 sati teren broj 2: 06-07 Silvana - Nika 

17:30-18:30 sati teren broj 1: 02-10 Jasna - Mirela 

22. kolo, nedjelja, 27.03.2022.

15:30-16:30 sati teren broj 1: 08-06 Tamara - Silvana 

15:30-16:30 sati teren broj 2: 09-05 Nada - Ines 

16:30-17:30 sati teren broj 1: 01-04 Mihaela - Ivana 

16:30-17:30 sati teren broj 2: 02-03 Jasna - Mia 

17:30-18:30 sati teren broj 1: 10-07 Mirela - Nika 

23. kolo, nedjelja, 3.04.2022.

15:30-16:30 sati teren broj 1: 04-02 Ivana - Jasna 

15:30-16:30 sati teren broj 2: 05-01 Ines - Mihaela 

16:30-17:30 sati teren broj 1: 06-09 SIlvana - Nada 

16:30-17:30 sati teren broj 2: 07-08 Nika - Tamara 

17:30-18:30 sati teren broj 1: 03-10 Mia - Mirela 

24. kolo, nedjelja, 10.4.2022.

15:30-16:30 sati teren broj 1: 09-07 Nada - Nika 

15:30-16:30 sati teren broj 2: 01-06 Mihaela - Silvana 

16:30-17:30 sati teren broj 1: 02-05 Jasna - Ines 

16:30-17:30 sati teren broj 2: 03-04 Mia - Ivana 

17:30-18:30 sati teren broj 1: 

 

© 2014 Tenis klub Movens :: powered by VannaCMS