Dame ljeto Trnje 2021.

Dame ljeto Trnje 2021.

Liga Dama: 

redni

broj

ime

mobitel

bodovi

mečevi

Z01

KEJT

0993145511 27 04

Z02

JASNA

0915178405

36 09

Z03

MIA

098456039 42 10

Z04

IVANA 0994457224 73 11

Z05

TANJA

0995665772

39 08

Z06

VESNA

0916474746 28 08

Z07

MIRELA

0989703786

35

09

Z08

SILVANA

0992117916

71 11

Z09

ŽELJKA

098467664 20 06

Z10

TAMARA 0915244721 43 07

Z11

ANČI 098727434 21 04

 

Voditelj lige: Marko 098664982 

Tenis centar SRC Trnje: 016158300

Pravilnik lige:

  • Ligu igra 11 dama koje odigravaju trokružni sistem mečeva, ukupno 24 kola (termina). Završno kolo s druženjem i svečanom dodjelom prigodnih nagrada bit će u petak, 24.09.2021. od 19 do 22 sati.
  • Mečevi se igraju do 7 gemova; u slučaju da je rezultat 6:6 igra se tie break do 7 na 2 razlike; gemovi se igraju na sistem no add (bez prednosti), kod rezultata 40:40 u gemu igra se odlučujući poen za gem, igračica koja prima servis bira lijevu ili desnu stranu na koju će partnerica servirati; na svaki neparan zbroj gemova mijenjaju se strane; svaki osvojeni gem vrijedi 1 bod i zbrajaju se za ukupni poredak. U slučaju da igračice nisu odigrale meč do 7 gemova, prijavljeni rezultat može biti i 6:4, 5:2, itd.
  • Vrijeme zagrijavanja prije početka meča iznosi maksimalno 5 minuta; nakon završetka meča igračice preostalo vrijeme u svom terminu mogu dogovorno iskoristiti u revijalnom obliku.
  • Dama čiji je broj u rasporedu za određeno kolo prvonapisan je domaćica susreta koja je ujedno dužna donijeti teniske loptice za igru. 
  • Na kraju meča igračica koja je pobijedila prijavljuje rezultat mailom na marko@tk-movens.hr (obavezno navesti broj kola koji se igrao).
  • Rezultati i tablica lige bit će vođeni i objavljivani na web stranici kluba www.tk-movens.hr pod linkom rekreativna liga dame - ljeto Trnje 2021.
  • U slučaju da su igračice spriječene doći i odigrati meč u predviđenom terminu dužne su to javiti igračici s kojom igraju i tenis centru SRC Trnje pozivom na broj 016158300 najkasnije do četvrtka do 12 sati u tom tjednu: obavezno navesti datum i vrijeme odigravanja te broj terena samog termina, te poslati mail na zajedničku mailing listu. Neodigrani meč se može odigrati u terminu kada se dobije slobodan termin za nadoknadu od tenis centra SRC Trnje.
  • Igra se lopticama koje će nabaviti voditelj lige i donijeti na prvo kolo.

Sve prijedloge, primjedbe i kritike su poželjne u cilju poboljšanja organizacije lige. Hvala!

Voditelj lige Marko / mob: 098664982

Raspored odigravanja:

Kolo
1 1 2-11 3-10 4-9 5-8 6-7
2 7 8-6 9-5 10-4 11-3 1-2
3 2 3-1 4-11 5-10 6-9 7-8
4 8 9-7 10-6 11-5 1-4 2-3
5 3 4-2 5-1 6-11 7-10 8-9
6 9 10-8 11-7 1-6 2-5 3-4
7 4 5-3 6-2 7-1 8-11 9-10
8 10 11-9 1-8 2-7 3-6 4-5
9 5 6-4 7-3 8-2 9-1 10-11
10 11 1-10 2-9 3-8 4-7 5-6
11 6 7-5 8-4 9-3 10-2 11-1
 

 

1. kolo, petak, 16.04.2021.

01 slobodna Kejt

19-20 sati teren broj 3: 02-11 Jasna - Anči 3:7

19-20 sati teren broj4 06-07 Vesna - Mirela 6:7

20-21 sati teren broj 3: 04-09 Ivana - Željka 7:1

20-21 sati teren broj 4:05-08  Tanja - Silvana 2:7

20-21 sati teren broj 1: 03-10 Mia - Tamara 3:7

2. kolo, petak, 23.04.2021.

07 slobodna Mirela 

19-20 sati teren broj 3: 08-06 Silvana - Vesna 7:0

19-20 sati teren broj 4: 09-05 Željka - Tanja 7:3

20-21 sati teren broj 3: 10-04 Tamara - Ivana 5:7

20-21 sati teren broj 4: 11-03 Anči - Mia 

20-21 sati teren broj 5: 01-02 Kejt - Jasna 7:2

3. kolo, petak, 30.04.2021.

02 slobodna Jasna 

19-20 sati teren broj 3: 06-09 Vesna - Željka 7:1

19-20 sati teren broj 4: 07-08 Mirela - Silvana 0:7

20-21 sati teren broj 3: 05-10 Tanja - Tamara 2:7

20-21 sati teren broj 4: 03-01 Mia - Kejt 2:7

20-21 sati teren broj 5: 04-11 Ivana - Anči 7:6

4. kolo, petak, 7.05.2021.

08 slobodna Silvana

19-20 sati teren broj 3: 10-06 Tamara - Vesna 

19-20 sati teren broj 4: 09-07 Željka - Mirela

20-21 sati teren broj 3: 11-05 Anči - Tanja 

20-21 sati teren broj 4: 01-04 Kejt - Ivana 

20-21 sati teren broj 5: 02-03 Jasna - Mia 7:5

5. kolo, petak, 14.05.2021.

03 slobodna Mia

19-20 sati teren broj 3: 06-11 Vesna - Anči 

19-20 sati teren broj 4: 05-01 Tanja - Kejt 5:6

20-21 sati teren broj 3: 04-02 Ivana - Jasna 7:1

20-21 sati teren broj 4: 07-10 Mirela - Tamara 4:7

20-21 sati teren broj 5: 08-09 Silvana - Željka 6:4

6. kolo, petak, 21.05.2021.

09 slobodna Željka 

19-20 sati teren broj 3: 01-06 Kejt - Vesna 

19-20 sati teren broj 4: 11-07 Anči - Mirela 7:4

20-21 sati teren broj 3: 10-08 Tamara - Silvana 5:4

20-21 sati teren broj 4: 02-05 Jasna - Tanja 4:7

20-21 sati teren broj 5: 03-04 Mia - Ivana 2:7

7. kolo, petak, 28.05.2021.

04 slobodna Ivana   

19-20 sati teren broj 3: 06-02 Vesna - Jasna 5:5

19-20 sati teren broj 4: 05-03 Tanja - Mia 7:4

20-21 sati teren broj 3: 07-01 Mirela - Kejt 0:7

20-21 sati teren broj 4: 8-11 Silvana - Anči 7:1

20-21 sati teren broj 5: 09-10 Željka - Tamara 0:7

8. kolo, petak, 4.06.2021.

10 slobodna Tamara

19-20 sati teren broj 3: 03-06 Mia - Vesna 7:4

19-20 sati teren broj 4: 04-05 Ivana - Tanja 7:6

20-21 sati teren broj 3: 11-09 Anči - Željka 

20-21 sati teren broj 4: 01-08 Kejt - Silvana 

20-21 sati teren broj 5: 02-07 Jasna - Mirela 5:7

9. kolo, petak, 11.06.2021.

05 slobodna Tanja

19-20 sati teren broj 3: 06-04 Vesna - Ivana 4:7

19-20 sati teren broj 4: 07-03 Mirela - Mia 4:7

20-21 sati teren broj 3: 08-02 Silvana - Jasna 7:3

20-21 sati teren broj 4: 09-01 Željka - Kejt 

20-21 sati teren broj 5: 10-11 Tamara - Anči 

10. kolo, petak, 18.06.2021.

11 slobodna Anči 

19-20 sati teren broj 3: 05-06 Tanja - Vesna 7:0 (teren nije na raspolaganju)

19-20 sati teren broj 4: 02-09 Jasna - Željka 

20-21 sati teren broj 3: 01-10 Kejt - Tamara 

20-21 sati teren broj 4: 04-07 Ivana - Mirela 7:2

20-21 sati teren broj 5: 03-08 Mia - Silvana 1:7

11. kolo, petak, 25.06.2021.

06 slobodna Vesna   

19-20 sati teren broj 3: 07-05 Mirela - Tanja 

19-20 sati teren broj 4: 10-02 Tamara - Jasna 

20-21 sati teren broj 3: 09-03 Željka - Mia 

20-21 sati teren broj 4: 11-01 Anči - Kejt

20-21 sati teren broj 5: 08-04 SIlvana - Ivana 6:5

12. kolo, petak, 2.07.2021.

01 slobodna Kejt

19-20 sati teren broj 3: 02-11 Jasna - Anči 

19-20 sati teren broj4 06-07 Vesna - Mirela 

20-21 sati teren broj 3: 04-09 Ivana - Željka 

20-21 sati teren broj 4:05-08  Tanja - Silvana 

20-21 sati teren broj 1: 03-10 Mia - Tamara 

13. kolo, petak, 9.07.2021.

07 slobodna Mirela

19-20 sati teren broj 3: 08-06 Silvana - Vesna 

19-20 sati teren broj 4: 09-05 Željka - Tanja 

20-21 sati teren broj 3: 10-04 Tamara - Ivana 

20-21 sati teren broj 4: 11-03 Anči - Mia (teren nije na raspolaganju)

20-21 sati teren broj 5: 01-02 Kejt - Jasna

14. kolo, petak, 16.07.2021.

02 slobodna Jasna 

19-20 sati teren broj 3: 06-09 Vesna - Željka 2:7

19-20 sati teren broj 4: 07-08 Mirela - Silvana 

20-21 sati teren broj 3: 05-10 Tanja - Tamara 

20-21 sati teren broj 4: 03-01 Mia - Kejt 

20-21 sati teren broj 5: 04-11 Ivana - Anči 

15. kolo, petak, 23.07.2021.

08 slobodna Silvana

19-20 sati teren broj 3: 10-06 Tamara - Vesna 

19-20 sati teren broj 4: 09-07 Željka - Mirela

20-21 sati teren broj 3: 11-05 Anči - Tanja 

20-21 sati teren broj 4: 01-04 Kejt - Ivana 

20-21 sati teren broj 5: 02-03 Jasna - Mia

16. kolo, petak, 30.07.2021.

03 slobodna Mia

19-20 sati teren broj 3: 06-11 Vesna - Anči 

19-20 sati teren broj 4: 05-01 Tanja - Kejt

20-21 sati teren broj 3: 04-02 Ivana - Jasna 

20-21 sati teren broj 4: 07-10 Mirela - Tamara 

20-21 sati teren broj 5: 08-09 Silvana - Željka

17. kolo, petak, 6.08.2021.

09 slobodna Željka 

19-20 sati teren broj 3: 01-06 Kejt - Vesna 

19-20 sati teren broj 4: 11-07 Anči - Mirela 

20-21 sati teren broj 3: 10-08 Tamara - Silvana 

20-21 sati teren broj 4: 02-05 Jasna - Tanja 

20-21 sati teren broj 5: 03-04 Mia - Ivana 4:7 (teren nije na raspolaganju)

18. kolo, petak, 13.08.2021.

04 slobodna Ivana   

19-20 sati teren broj 3: 06-02 Vesna - Jasna 

19-20 sati teren broj 4: 05-03 Tanja - Mia 5:6 (teren nije na raspolaganju)

20-21 sati teren broj 3: 07-01 Mirela - Kejt 

20-21 sati teren broj 4: 8-11 Silvana - Anči 

20-21 sati teren broj 5: 09-10 Željka - Tamara 

19. kolo, petak, 20.08.2021.

10 slobodna Tamara

19-20 sati teren broj 3: 03-06 Mia - Vesna 

19-20 sati teren broj 4: 04-05 Ivana - Tanja 

20-21 sati teren broj 3: 11-09 Anči - Željka 

20-21 sati teren broj 4: 01-08 Kejt - Silvana 

20-21 sati teren broj 5: 02-07 Jasna - Mirela 6:7

20. kolo, petak, 27.08.2021.

05 slobodna Tanja

19-20 sati teren broj 3: 06-04 Vesna - Ivana 

19-20 sati teren broj 4: 07-03 Mirela - Mia 

20-21 sati teren broj 3: 08-02 Silvana - Jasna 

20-21 sati teren broj 4: 09-01 Željka - Kejt 

20-21 sati teren broj 5: 10-11 Tamara - Anči 

21. kolo, petak, 3.09.2021.

11 slobodna Anči 

19-20 sati teren broj 3: 05-06 Tanja - Vesna 

19-20 sati teren broj 4: 02-09 Jasna - Željka 

20-21 sati teren broj 3: 01-10 Kejt - Tamara 

20-21 sati teren broj 4: 04-07 Ivana - Mirela

20-21 sati teren broj 5: 03-08 Mia - Silvana 1:7

22. kolo, petak, 10.09.2021.

06 slobodna Vesna   

19-20 sati teren broj 3: 07-05 Mirela - Tanja 

19-20 sati teren broj 4: 10-02 Tamara - Jasna 

20-21 sati teren broj 3: 09-03 Željka - Mia 

20-21 sati teren broj 4: 11-01 Anči - Kejt

20-21 sati teren broj 5: 08-04 SIlvana - Ivana 6:6

23. kolo, petak, 17.09.2021.

01 slobodna Kejt 

19-20 sati teren broj 3: 02-11 Jasna - Anči 

19-20 sati teren broj4 06-07 Vesna - Mirela 

20-21 sati teren broj 3: 04-09 Ivana - Željka 

20-21 sati teren broj 4:05-08  Tanja - Silvana 

20-21 sati teren broj 1: 03-10 Mia - Tamara 

24. kolo, petak, 24.09.2021.

07 slobodna Mirela

19-20 sati teren broj 3: 08-06 Silvana - Vesna 

19-20 sati teren broj 4: 09-05 Željka - Tanja 

20-21 sati teren broj 3: 10-04 Tamara - Ivana 

20-21 sati teren broj 4: 11-03 Anči - Mia 

20-21 sati teren broj 5: 01-02 Kejt - Jasna

© 2014 Tenis klub Movens :: powered by VannaCMS