Gospoda ljeto Dugave 2020.

Gospoda ljeto Dugave 2020.

IGRAČI SU DOBILI SLIJEDEĆE BROJEVE:

redni

broj

ime

mobitel

bodovi

mečevi

01

DALIBOR

098208112 23 04

02

LOREN

0916001016 57 07

03

LJUBO

0989911105 65 05

04

GORAN MAT

0914953462

85 05

05

DARKO

0989807206 123 08

06

PRPA

0956332145

97 07

07

GORAN JAM 0992104299 26 05

08

MISLAV 0912409341 82 08

09

DARIJO ŠENJ 0918868638 86 05

10

ROBI BUT 098282251 00 00

11

DADO 0953525310 139 08

12

GORAN MIL 0912214315

77

07

13

ROBI LUJ 0914007102 29 06

14

JOSIP 0917611963 98 08

15

OŽBI 0959063409 08 01

16

ŽAC 0916348941 13 04

17

JURA BAR 0915338176 29 07

18

ZVONKO

0992663277

62 06

19

MLADEN

0912794109

17 04

20

DAMIR

0916065542

51 03

 

KONAČNI POREDAK (NAKON 19. KOLA):

  1.  

RASPORED ODIGRAVANJA:

 

Kolo
1 1-20 2-19 3-18 4-17 5-16 6-15 7-14 8-13 9-12 10-11
2 20-11 19-3 18-4 14-8 15-7 16-6 17-5 13-9 12-10 1-2
3 2-20 3-1 5-18 4-19 6-17 7-16 8-15 9-14 10-13 11-12
4 20-12 19-5 18-6 15-9 16-8 17-7 14-10 1-4 13-11 2-3
5 3-20 6-19 7-18 4-2 5-1 8-17 9-16 10-15 11-14 12-13
6 20-13 19-7 18-8 16-10 17-9 15-11 14-12 3-4 2-5 1-6
7 9-18 8-19 4-20 7-1 5-3 6-2 10-17 11-16 12-15 13-14
8 20-14 15-13 18-10 17-11 16-12 19-9 1-8 4-5 3-6 2-7
9 5-20 10-19 11-18 8-2 9-1 7-3 6-4 12-17 13-16 14-15
10 20-15 19-11 18-12 17-13 16-14 1-10 2-9 4-7 3-8 5-6
11 6-20 12-19 13-18 9-3 10-2 11-1 7-5 8-4 14-17 15-16
12 20-16 19-13 18-14 17-15 1-12 2-11 3-10 4-9 5-8 6-7
13 7-20 14-19 15-18 10-4 11-3 12-2 13-1 8-6 9-5 16-17
14 20-17 19-15 18-16 1-14 2-13 3-12 4-11 5-10 6-9 7-8
15 8-20 16-19 17-18 12-4 11-5 13-3 14-2 15-1 9-7 10-6
16 20-18 19-17 1-16 2-15 3-14 5-12 4-13 6-11 7-10 8-9
17 9-20 18-19 11-7 12-6 13-5 15-3 14-4 16-2 17-1 10-8
18 20-19 1-18 2-17 4-15 3-16 5-14 6-13 7-12 8-11 9-10
19 10-20 19-1 18-2 13-7 14-6 15-5 16-4 17-3 12-8 11-9
 

 

RASPORED

DATUM

8.00-9.30h

 MI 1

8.00-9.30h

 MI 2

9.30-11.00h

 ČE 1

9.30-11.00h

 ČE 2

9.30-11.00h 

MI 1

9.30-11.00h

MI 2

11.00-12.30h

 ČE 1

11.00-12.30h

ČE 2

11.00-12.30h

MI 1

11-12.30h

MI 2

1. KOLO

10.05

1-20

2-19 3-18 4-17 5-16 6-15 7-14 8-13 9-12 10-11

2. KOLO

17.05.

20-11 19-3 18-4 14-8 15-7 16-6 17-5 13-9 12-10 1-2

3. KOLO

24.05.

2-20 3-1 5-18 4-19 6-17 7-16 8-15 9-14 10-13 11-12

4. KOLO

31.05.

20-12 19-5 18-6 15-9 16-8 17-7 14-10 1-4 13-11 2-3

5. KOLO

07.06.

03-20 06-19 07-18 05-01 04-02 08-¸17 10-15 11-14 09-16 12-13

6. KOLO

14.06.

20-13 19-07 18-08 16-10 17-09 15-11 14-12 03-04 02-05 01-06

7. KOLO

21.06.

09-18 08-19 04-20 07-01 05-03 06-02 10-17 11-16 12-15 13-14

8. KOLO

28.06.

20-14 15-13 18-10 17-11 16-12 19-09 01-08 04-05 03-06 02-07

9. KOLO

05.07.

05-20

10-19 11-18 08-02 09-01 07-03 06-04 12-17 13-16 14-15

10. KOLO

12.07.

20-15 16-14 17-13 18-12 19-11 01-10 02-09 03-08 04-07 05-06

11. KOLO

19.07.

06-20 12-19 13-18 15-16 07-05 08-04 09-03 10-02 11-01 14-17

12. KOLO

26.07.

20-16 17-15 18-14 19-13 01-12 02-11 03-10 04-09 05-08 06-07

13. KOLO

02.08.

07-20 14-19 15-18 16-17 08-06 09-05 10-04 11-03 12-02 13-01

14. KOLO

09.08.

20-17 18-16 19-15 01-14 02-13 03-12 04-11 05-10 06-09 07-08

15. KOLO

16.08. 08-20 16-19 17-18 09-07 10-06 11-05 12-04 13-03 14-02 15-01
16. KOLO

23.08.

20-18 19-17 01-16 02-15 03-14 04-13 05-12 06-11 07-10 08-09

17. KOLO

30.08.

09-20

16-02 18-19 10-08 11-07 12-06 13-05 14-04 15-03 17-01

18. KOLO

06.09.

20-19

01-18 02-17 03-16 04-15 05-14 06-13 07-12 08-11 09-10

19. KOLO

13.09.

10-20

11-09

12-08

13-07

14-06

15-05

16-04

17-03

18-02 19-01

MASTERS

20.09. 1/16A: P13-P20 1/16B: P14-P19

1/16C: P15-P18

1/16D: P16-P17 1/8E:    P1-D 1/8F: P2-C 1/8G:  P3-B 1/8H:  P4-A  I:P5-P12 14h: K:P7-P10 J:P6-P11 14h: L:P8-P9

MASTERS

27.09.

1/4M: E-L 1/4N: F-K 1/4O: G-J 1/4P: H-I 1/2    M-P 1/2    N-O

finale 

 

   

REVIJALNI

04.10.                    

REVIJALNI

11.10.                    

 

PRAVILNIK LIGE:

IGRA SE LIGA OD 20 IGRAČA, JEDNOKRUŽNI SISTEM SVATKO SA SVAKIM OD 19 KOLA U PERIODU OD 10.5. - 20.9.2020. (ZBOG COVID-19 OVE GODINE SE IGRA I PREKO LJETA). KONAČNI POREDAK LIGE (POZICIJE PRIJE RAZIGRAVANJA) SE UZIMAJU ZAKLJUČNO S DATUMOM 13.09.2020. SEZONU ZAVRŠAVAMO MASTERS TURNIROM U POJEDINAČNOJ KONKURENCIJI NA KOJEM SUDJELUJU SVI IGRAČI LIGE, PO PRINCIPU RAZIGRAVANJA (DOMAĆINI SUSRETA DONOSE LOPTICE NA SUSRET), S TIM DA IMAMO PRETKOLO (13-20, 14-19, 15-18, 16-17) NAKON ČEGA SLIJEDI RAZIGRAVANJE: 1/8 FINALA (1-16, 2-15, 3-14, ITD...).1/4, 1/2 I FINALE.

MEČEVI SE IGRAJU NA DVA SETA; AKO JE 1:1 U SETOVIMA IGRA SE TIE BREAK DO 10 NA DVA RAZLIKE

TERMINI PREDVIĐENI ZA MEČEVE U LIGI SU OD 8 SATI DO 12.30 SATI (8-9.30, 9.30-11, 11-12.30 SATI) NA DVIJE LOKACIJE, ČEMPRESI (ČE) I MIKULINCI (MI).

IGRAČ ČIJI JE BROJ U RASPOREDU ZA ODREĐENO KOLO PRVI NAPISAN JE DOMAĆIN, A IGRAČ KOJI JE DRUGO NAPISAN JE GOST. DOMAĆIN JE DUŽAN DONIJETI LOPTICE ZA IGRU.

NA KRAJU MEČA IGRAČ KOJI JE POBIJEDIO PRIJAVLJUJE REZULTAT (OBAVEZNO NAVESTI BROJ ODIGRANOG KOLA RADI LAKŠEG UNOŠENJA REZULTATA) NA MAIL: marko@tk-movens.hr (KLUPSKA APLIKACIJA NIJE JOŠ AKTIVIRANA)

REZULTATI I TABLICA LIGE BIT ĆE VOĐENI I OBJAVLJIVANI NA WEB STRANICI KLUBA www.tk-movens.hr pod linkom REKREATIVNA LIGA GOSPODA DUGAVE 2019. (SVAKI OSVOJENI GEM DONOSI 1 BOD, A OSVOJENI MEČ JE DODATNIH 5 BODOVA)

U SLUČAJU DA SU IGRAČI SPRIJEČENI DOĆI I ODIGRATI MEČ U PREDVIĐENOM TERMINU, DUŽNI SU TO JAVITI NAJKASNIJE DAN RANIJE DO 20 SATI NAVEČER IGRAČU S KOJIM IGRAJU KAO I NA GRUPNE PORUKE NA VIBER (DA SE OSTALI IGRAČI MOGU ORGANIZIRATI ZA MEČEVE NADOKNADE)

U SLUČAJU KIŠNOG ILI POLUKIŠNOG VREMENA IGRAČI SU DUŽNI ČUTI SE MOBITELOM POLA SATA PRIJE PREDVIĐENOG TERMINA RADI DOGOVORA OKO IGRANJA ILI ODGODE MEČA

IGRA SE LOPTICAMA KOJE ĆE NABAVITI VODITELJ LIGE SVIM IGRAČIMA LIGE.

SVE PRIJEDLOGE, PRIMJEDBE I KRITIKE SU POŽELJNE U CILJU POBOLJŠANJA ORGANIZACIJE LIGE. HVALA!

SPORTSKI POZDRAV!

VODITELJ LIGE MARKO / MOB: 098664982

 

REZULTATI:

1. kolo, 10.05.2020.

01-20 Dalibor - Damir 2:6 0:6

02-19 Loren - Mladen 6:2 1:6 10:6
03-18 Ljubo - Zvonko 
04-17 Goran Mat - Jura Bar
05-16 Darko - Žac 6:0 6:3
06-15 Prpa - Ožbi 
07-14 Goran Ja - Josip 3:6 3:6
08-13 Mislav - Robi Lu 6:2 6:4
09-12 Goran Mi - Darijo 3:6 2:6
10-11 Robi Bu - Dado
17-11 Marko Ko - Dado 1:6 6:7

 

2. kolo, 17.05.2020.

20-11 Damir - Dado

19-03 Mladen - Ljubo 
18-04 Zvonko - Goran Mat 0:6 1:6 
14-08 Josip - Mislav 7:6 6:2
15-07 Ožbi - Goran Jam 
16-06 Žac - Prpa 1:6 1:6 
17-05 Jura Bar - Darko 1:6 0:6 
13-04 Robi Lu - Darijo 1:6 1:6 
12-10 Goran Mil - Robi Bu
01-02 Dalibor - Loren 3:6 4:6 8:10

 

3. kolo, 24.05.2020. 

02-20 Loren - Damir 1:6 1:6

06-17 Prpa - Jura Bar 6:1 6:3

04-19 Goran Mat - Mladen 6:1 6:1

4. kolo, 31.05.2020.

18-04 Zvonko - Prpa 4:6 2:6

20-12 Damir - Goran Mili 6:4 6:1

13-11 Robi Lu - Dado 1:6 2:6 

16-08 Žac - Mislav 1:6 4:6

17-07 Jura - Goran Jam 7:6 6:3

5. kolo, 07.06.2020.

06-19 Prpa - Mladen 7:6 6:0

05-01 Darko - Dalibor 6:3 6:0

02-04 Loren - Goran Mat 2:6 1:6

08-17 Mislav - Jura Bar 6:0 6:2

12-13 Goran Mil - Robi Lu 7:5 3:6 10:8

11-14 Dado - Josip 6:2 6:1

6. kolo, 14.06.2020.

18-08 Zvonko - Mislav 6:1 6:3

09-17 Dario - Jura Bar 6:0 6:1

03-04 Ljubo - Goran Mat 2:6 1:6

14-12 Josip - Goran Mil 3:6 6:2 10:4 

05-02 Darko - Loren 6:0 6:3

7. kolo, 21.06.2020. 

13-14 Robi Lu - Josip 1:6 3:6

8. kolo, 28.06.2020.

03-06 Ljubo - Prpa 6:4 6:3

11-17 Dado - Jura 6:0 6:0

12-16 Goran Mil - Žac 6:2 6:1

19-09 Mladen - Darijo 0:6 1:6

9. kolo, 05.07.2020.

11-18 Dado - Zvonko 6:1 6:2 

03-07 Ljubo - Goran Jam 6:2 6:0 

08-02 Mislav - Loren 6:3 3:6 5:10 

09-01 Darijo - Dalibor 7:6 6:3 

14-15 Josip - Ožbi 6:3 7:5 

12-17 Goran Mil - Jura Bar 6:2 6:2

10. kolo, 12.07.2020.

04-07 Goran Mat - Goran Jam 6:1 6:1

12-18 Goran Mil - Zvonko 6:7 4:6 

03-08 Ljubo - Mislav 7:6 6:0 

05-06 Darko - Prpa 6:1 6:3 

02-09 Loren - Darijo 4:6 4:6 

11. kolo, 19.07.2020.

 

12. kolo, 26.07.2020.

05-08 Darko - Mislav 6:3 6:1

18-14 Zvonko - Josip 6:4 6:3

13. kolo, 02.08.2020.

11-03 Dado - Ljubo 7:5 7:5

14. kolo 09.08.2020.

 

15. kolo, 16.08.2020.

05-11 Darko - Dado 1:6 3:6 

 

16. kolo, 23.08.2020.

 

17. kolo, 30.08.2020.

11-07 Dado - Goran Jam 6:3 6:4

18. kolo, 06.09.2020.

06-13 Prpa - Robi Lu 6:2 6:1

05-14 Darko - Josip 6:2 6:2

19. kolo, 13.09.2020.

 
Masters - završni singl turnir, nedjelja, 20.09. i 27.09.2020.
 

Nedjelja, 20.09.2020.

1/16 finala

  • A: 13 - 20 
  • B: 14 - 19
  • C: 15 - 18
  • D: 16 - 17     

1/8 finala

  • E: 01 - D (pobjednik 16-17)
  • F: 02 - C (pobjednik 15-18)
  • G: 03 - B (pobjednik 14-19)
  • H: 04 - A (pobjednik 13-20)
  • I:  05 - 12
  • J: 06 - 11
  • K: 07 - 10
  • L: 08 - 09

Nedjelja, 27.09.2020.

1/4 finala

  • M: E - L 
  • N: F - K 
  • O: G - J
  • P: H - I

Polufinala

  • R: M - P 
  • S: N - O

Finale

  • R - S
© 2014 Tenis klub Movens :: powered by VannaCMS