Gospoda ljeto Dugave 2020.

Gospoda ljeto Dugave 2020.

IGRAČI SU DOBILI SLIJEDEĆE BROJEVE:

redni

broj

ime

mobitel

bodovi

mečevi

01

DALIBOR

098208112 56 07

02

LOREN

0916001016 122 13

03

LJUBO

0989911105 175 12

04

GORAN MAT

0914953462

136 08

05

DARKO

0989807206 209 13

06

PRPA

0956332145

209 15

07

GORAN JAM 0992104299 65 12

08

MISLAV 0912409341 104 12

09

DARIJO ŠENJ 0918868638 118 08

10

ROBI BUT 098282251 29 03

11

DADO 0953525310 191 11

12

GORAN MIL 0912214315

103

10

13

ROBI LUJ 0914007102 100 13

14

JOSIP 0917611963 171 16

15

OŽBI 0959063409 15 02

16

ŽAC 0916348941 13 04

17

JURA BAR 0915338176 59 12

18

ZVONKO

0992663277

160 14

19

MLADEN

0912794109

17 04

20

DAMIR

0916065542

85 05

 

KONAČNI POREDAK (NAKON 19. KOLA):

  1.  

RASPORED ODIGRAVANJA:

 

Kolo
1 1-20 2-19 3-18 4-17 5-16 6-15 7-14 8-13 9-12 10-11
2 20-11 19-3 18-4 14-8 15-7 16-6 17-5 13-9 12-10 1-2
3 2-20 3-1 5-18 4-19 6-17 7-16 8-15 9-14 10-13 11-12
4 20-12 19-5 18-6 15-9 16-8 17-7 14-10 1-4 13-11 2-3
5 3-20 6-19 7-18 4-2 5-1 8-17 9-16 10-15 11-14 12-13
6 20-13 19-7 18-8 16-10 17-9 15-11 14-12 3-4 2-5 1-6
7 9-18 8-19 4-20 7-1 5-3 6-2 10-17 11-16 12-15 13-14
8 20-14 15-13 18-10 17-11 16-12 19-9 1-8 4-5 3-6 2-7
9 5-20 10-19 11-18 8-2 9-1 7-3 6-4 12-17 13-16 14-15
10 20-15 19-11 18-12 17-13 16-14 1-10 2-9 4-7 3-8 5-6
11 6-20 12-19 13-18 9-3 10-2 11-1 7-5 8-4 14-17 15-16
12 20-16 19-13 18-14 17-15 1-12 2-11 3-10 4-9 5-8 6-7
13 7-20 14-19 15-18 10-4 11-3 12-2 13-1 8-6 9-5 16-17
14 20-17 19-15 18-16 1-14 2-13 3-12 4-11 5-10 6-9 7-8
15 8-20 16-19 17-18 12-4 11-5 13-3 14-2 15-1 9-7 10-6
16 20-18 19-17 1-16 2-15 3-14 5-12 4-13 6-11 7-10 8-9
17 9-20 18-19 11-7 12-6 13-5 15-3 14-4 16-2 17-1 10-8
18 20-19 1-18 2-17 4-15 3-16 5-14 6-13 7-12 8-11 9-10
19 10-20 19-1 18-2 13-7 14-6 15-5 16-4 17-3 12-8 11-9
 

 

RASPORED

DATUM

8.00-9.30h

 MI 1

8.00-9.30h

 MI 2

9.30-11.00h

 ČE 1

9.30-11.00h

 ČE 2

9.30-11.00h 

MI 1

9.30-11.00h

MI 2

11.00-12.30h

 ČE 1

11.00-12.30h

ČE 2

11.00-12.30h

MI 1

11-12.30h

MI 2

1. KOLO

10.05

1-20

2-19 3-18 4-17 5-16 6-15 7-14 8-13 9-12 10-11

2. KOLO

17.05.

20-11 19-3 18-4 14-8 15-7 16-6 17-5 13-9 12-10 1-2

3. KOLO

24.05.

2-20 3-1 5-18 4-19 6-17 7-16 8-15 9-14 10-13 11-12

4. KOLO

31.05.

20-12 19-5 18-6 15-9 16-8 17-7 14-10 1-4 13-11 2-3

5. KOLO

07.06.

03-20 06-19 07-18 05-01 04-02 08-¸17 10-15 11-14 09-16 12-13

6. KOLO

14.06.

20-13 19-07 18-08 16-10 17-09 15-11 14-12 03-04 02-05 01-06

7. KOLO

21.06.

09-18 08-19 04-20 07-01 05-03 06-02 10-17 11-16 12-15 13-14

8. KOLO

28.06.

20-14 15-13 18-10 17-11 16-12 19-09 01-08 04-05 03-06 02-07

9. KOLO

05.07.

05-20

10-19 11-18 08-02 09-01 07-03 06-04 12-17 13-16 14-15

10. KOLO

12.07.

20-15 16-14 17-13 18-12 19-11 01-10 02-09 03-08 04-07 05-06

11. KOLO

19.07.

06-20 12-19 13-18 15-16 07-05 08-04 09-03 10-02 11-01 14-17

12. KOLO

26.07.

20-16 17-15 18-14 19-13 01-12 02-11 03-10 04-09 05-08 06-07

13. KOLO

02.08.

07-20 14-19 15-18 16-17 08-06 09-05 10-04 11-03 12-02 13-01

14. KOLO

09.08.

20-17 18-16 19-15 01-14 02-13 03-12 04-11 05-10 06-09 07-08

15. KOLO

16.08. 08-20 16-19 17-18 09-07 10-06 11-05 12-04 13-03 14-02 15-01
16. KOLO

30.08.

20-18 19-17 01-16 02-15 03-14 04-13 05-12 06-11 07-10 08-09

17. KOLO

06.09.

09-20

16-02 18-19 10-08 11-07 12-06 13-05 14-04 15-03 17-01

18. KOLO

13.09.

20-19

01-18 02-17 03-16 04-15 05-14 06-13 07-12 08-11 09-10

19. KOLO

20.09.

10-20

11-09

12-08

13-07

14-06

15-05

16-04

17-03

18-02 19-01

MASTERS

27.09. 1/16A: P13-P20 1/16B: P14-P19

1/16C: P15-P18

1/16D: P16-P17 1/8E:    P1-D 1/8F: P2-C 1/8G:  P3-B 1/8H:  P4-A  I:P5-P12 14h: K:P7-P10 J:P6-P11 14h: L:P8-P9

MASTERS

04.10.

1/4M: E-L 1/4N: F-K 1/4O: G-J 1/4P: H-I 1/2    M-P 1/2    N-O

finale 

 

   

 

PRAVILNIK LIGE:

IGRA SE LIGA OD 20 IGRAČA, JEDNOKRUŽNI SISTEM SVATKO SA SVAKIM OD 19 KOLA U PERIODU OD 10.5. - 20.9.2020. (ZBOG COVID-19 OVE GODINE SE IGRA I PREKO LJETA). KONAČNI POREDAK LIGE (POZICIJE PRIJE RAZIGRAVANJA) SE UZIMAJU ZAKLJUČNO S DATUMOM 13.09.2020. SEZONU ZAVRŠAVAMO MASTERS TURNIROM U POJEDINAČNOJ KONKURENCIJI NA KOJEM SUDJELUJU SVI IGRAČI LIGE, PO PRINCIPU RAZIGRAVANJA (DOMAĆINI SUSRETA DONOSE LOPTICE NA SUSRET), S TIM DA IMAMO PRETKOLO (13-20, 14-19, 15-18, 16-17) NAKON ČEGA SLIJEDI RAZIGRAVANJE: 1/8 FINALA (1-16, 2-15, 3-14, ITD...).1/4, 1/2 I FINALE.

MEČEVI SE IGRAJU NA DVA SETA; AKO JE 1:1 U SETOVIMA IGRA SE TIE BREAK DO 10 NA DVA RAZLIKE

TERMINI PREDVIĐENI ZA MEČEVE U LIGI SU OD 8 SATI DO 12.30 SATI (8-9.30, 9.30-11, 11-12.30 SATI) NA DVIJE LOKACIJE, ČEMPRESI (ČE) I MIKULINCI (MI).

IGRAČ ČIJI JE BROJ U RASPOREDU ZA ODREĐENO KOLO PRVI NAPISAN JE DOMAĆIN, A IGRAČ KOJI JE DRUGO NAPISAN JE GOST. DOMAĆIN JE DUŽAN DONIJETI LOPTICE ZA IGRU.

NA KRAJU MEČA IGRAČ KOJI JE POBIJEDIO PRIJAVLJUJE REZULTAT (OBAVEZNO NAVESTI BROJ ODIGRANOG KOLA RADI LAKŠEG UNOŠENJA REZULTATA) NA MAIL: marko@tk-movens.hr (KLUPSKA APLIKACIJA NIJE JOŠ AKTIVIRANA)

REZULTATI I TABLICA LIGE BIT ĆE VOĐENI I OBJAVLJIVANI NA WEB STRANICI KLUBA www.tk-movens.hr pod linkom REKREATIVNA LIGA GOSPODA DUGAVE 2019. (SVAKI OSVOJENI GEM DONOSI 1 BOD, A OSVOJENI MEČ JE DODATNIH 5 BODOVA)

U SLUČAJU DA SU IGRAČI SPRIJEČENI DOĆI I ODIGRATI MEČ U PREDVIĐENOM TERMINU, DUŽNI SU TO JAVITI NAJKASNIJE DAN RANIJE DO 20 SATI NAVEČER IGRAČU S KOJIM IGRAJU KAO I NA GRUPNE PORUKE NA VIBER (DA SE OSTALI IGRAČI MOGU ORGANIZIRATI ZA MEČEVE NADOKNADE)

U SLUČAJU KIŠNOG ILI POLUKIŠNOG VREMENA IGRAČI SU DUŽNI ČUTI SE MOBITELOM POLA SATA PRIJE PREDVIĐENOG TERMINA RADI DOGOVORA OKO IGRANJA ILI ODGODE MEČA

IGRA SE LOPTICAMA KOJE ĆE NABAVITI VODITELJ LIGE SVIM IGRAČIMA LIGE.

SVE PRIJEDLOGE, PRIMJEDBE I KRITIKE SU POŽELJNE U CILJU POBOLJŠANJA ORGANIZACIJE LIGE. HVALA!

SPORTSKI POZDRAV!

VODITELJ LIGE MARKO / MOB: 098664982

 

REZULTATI:

1. kolo, 10.05.2020.

01-20 Dalibor - Damir 2:6 0:6

02-19 Loren - Mladen 6:2 1:6 10:6
03-18 Ljubo - Zvonko 6:2 6:7 0:2
04-17 Goran Mat - Jura Bar
05-16 Darko - Žac 6:0 6:3
06-15 Prpa - Ožbi 
07-14 Goran Ja - Josip 3:6 3:6
08-13 Mislav - Robi Lu 6:2 6:4
09-12 Goran Mi - Darijo 3:6 2:6
10-11 Robi Bu - Dado
17-11 Marko Ko - Dado 1:6 6:7

 

2. kolo, 17.05.2020.

20-11 Damir - Dado

19-03 Mladen - Ljubo 
18-04 Zvonko - Goran Mat 0:6 1:6 
14-08 Josip - Mislav 7:6 6:2
15-07 Ožbi - Goran Jam 
16-06 Žac - Prpa 1:6 1:6 
17-05 Jura Bar - Darko 1:6 0:6 
13-04 Robi Lu - Darijo 1:6 1:6 
12-10 Goran Mil - Robi Bu
01-02 Dalibor - Loren 3:6 4:6 8:10

 

3. kolo, 24.05.2020. 

02-20 Loren - Damir 1:6 1:6

06-17 Prpa - Jura Bar 6:1 6:3

04-19 Goran Mat - Mladen 6:1 6:1

05-18 Darko - Zvonko 6:1 6:2 

09-14 Darijo - Josip 6:3 6:2

4. kolo, 31.05.2020.

18-04 Zvonko - Prpa 4:6 2:6

20-12 Damir - Goran Mili 6:4 6:1

13-11 Robi Lu - Dado 1:6 2:6 

16-08 Žac - Mislav 1:6 4:6

17-07 Jura - Goran Jam 7:6 6:3

5. kolo, 07.06.2020.

06-19 Prpa - Mladen 7:6 6:0

05-01 Darko - Dalibor 6:3 6:0

02-04 Loren - Goran Mat 2:6 1:6

08-17 Mislav - Jura Bar 6:0 6:2

12-13 Goran Mil - Robi Lu 7:5 3:6 10:8

11-14 Dado - Josip 6:2 6:1

07-18 Goran Ja - Zvonko 1:6 0:6 

6. kolo, 14.06.2020.

18-08 Zvonko - Mislav 6:1 6:3

09-17 Dario - Jura Bar 6:0 6:1

03-04 Ljubo - Goran Mat 2:6 1:6

14-12 Josip - Goran Mil 3:6 6:2 10:4 

05-02 Darko - Loren 6:0 6:3

7. kolo, 21.06.2020. 

13-14 Robi Lu - Josip 1:6 3:6

05-03 Darko - Ljubo 7:6 6:2

06-02 Prpa - Loren 7:6 6:4

8. kolo, 28.06.2020.

03-06 Ljubo - Prpa 6:4 6:3

11-17 Dado - Jura 6:0 6:0

12-16 Goran Mil - Žac 6:2 6:1

19-09 Mladen - Darijo 0:6 1:6

02-07 Loren - Goran Jam 6:4 6:0

18-10 Zvonko - Robi Bu 6:3 6:3

20-14 Damir - Josip 6:4 6:1

9. kolo, 05.07.2020.

11-18 Dado - Zvonko 6:1 6:2 

03-07 Ljubo - Goran Jam 6:2 6:0 

08-02 Mislav - Loren 6:3 3:6 5:10 

09-01 Darijo - Dalibor 7:6 6:3 

14-15 Josip - Ožbi 6:3 7:5 

12-17 Goran Mil - Jura Bar 6:2 6:2

06-04 Prpa - Goran Mat 3:6 2:6

10. kolo, 12.07.2020.

04-07 Goran Mat - Goran Jam 6:1 6:1

12-18 Goran Mil - Zvonko 6:7 4:6 

03-08 Ljubo - Mislav 7:6 6:0 

05-06 Darko - Prpa 6:1 6:3 

02-09 Loren - Darijo 4:6 4:6 

06-07 Prpa - Goran Jam 6:2 6:3

17-13 Jura Bar - Robi Lu 2:6 3:6

11. kolo, 19.07.2020.

14-17 Josip - Jura 6:3 6:1

13-18 Robi Lu - Zvonko 5:7 7:6 5:10

05-07 Darko - Goran Jam 6:0 6:3

08-04 Mislav - Goran Mat 0:6 3:6

10-01 Robi Bu - Dalibor 6:2 6:2

12. kolo, 26.07.2020.

05-08 Darko - Mislav 6:3 6:1

18-14 Zvonko - Josip 6:4 6:3

10-03 Robi Bu - Ljubo 2:6 4:6

13. kolo, 02.08.2020.

11-03 Dado - Ljubo 7:5 7:5 

13-01 Robi Lu -Dalibor ¸1:6 6:1 10:5

08-06 Mislav - Prpa 5:7 2:6

14. kolo 09.08.2020.

07-08 Goran Jam - Mislav 6:7 6:3 10:4

06-09 Prpa - Darijo 6:3 7:6

14-01 Josip - Dalibor 3:6 1:6

13-02 Robi Lu - Loren 4:6 6:4 11:9

03-14 Ljubo - Josip 6:4 6:2

15. kolo, 16.08.2020.

05-11 Darko - Dado 1:6 3:6 

17-18 Jura Bar - Zvonko 1:6 5:7

14-02 Josip - Loren 6:4 6:7 14:12

03-13 Ljubo - Robi Lu 6:0 6:3

16. kolo, 30.08.2020.

11-06 Dado - Prpa 7:5 6:4 

20-18 Damir - Zvonko 6:2 6:0

05-12 Darko - Goran Mil 6:0 6:1

17. kolo, 6.09.2020.

11-07 Dado - Goran Jam 6:3 6:4

03-15 Ljubo - Ožbi 6:3 6:4 

05-13 Darko - Robi Lu 6:0 6:0

14-04 Josip - Goran Mat 0:6 4:6

06-12 Prpa - Goran Mil 7:6 6:2 

18. kolo, 13.09.2020.

06-13 Prpa - Robi Lu 6:2 6:1

05-14 Darko - Josip 6:2 6:2

11-08 Dado - Mislav 6:0 6:2

12-07 Goran Mil - Goran Jam 6:3 6:1

17-02 Jura Bar - Loren 1:6 6:1 10:7

19. kolo, 20.09.2020.

13-07 Robi Lu - Goran Ja 6:1 6:4
18-02 Zvonko - Loren 7:5 7:5
11-04 Dado - Darijo 6:4 6:2
14-06 Josip - Prpa 4:6 6:4 10:6
03-17 Ljubo - Jura Bar 6:0 6:3
 
Masters - završni singl turnir, nedjelja, 27.09. i 4.10.2020.
 

Nedjelja, 27.09.2020.

1/16 finala

  • A: 13 - 20 
  • B: 14 - 19
  • C: 15 - 18
  • D: 16 - 17     

1/8 finala

  • E: 01 - D (pobjednik 16-17)
  • F: 02 - C (pobjednik 15-18)
  • G: 03 - B (pobjednik 14-19)
  • H: 04 - A (pobjednik 13-20)
  • I:  05 - 12
  • J: 06 - 11
  • K: 07 - 10
  • L: 08 - 09

Nedjelja, 4.10.2020.

1/4 finala

  • M: E - L 
  • N: F - K 
  • O: G - J
  • P: H - I

Polufinala

  • R: M - P 
  • S: N - O

Finale

  • R - S
© 2014 Tenis klub Movens :: powered by VannaCMS