Dame ljeto Trnje 2019.

Dame ljeto Trnje 2019.

Dame: 

Zlatna skupina: 

redni

broj

ime

mobitel

bodovi

mečevi

Z01

Tamara

0915244721

69 12

Z02

Barbara R

0919116796

23 05

Z03

Tanja

0995665772

36 09

Z04

Sanda

098321092

35 08

Z05

Silvana

0992117916

52 10

Z06

Verona

0917992077 43 07

Z07

Kejt

0993145511

20 04

Z08

Helena

0992270109

19 07

Z09

Jadranka

098840286

26 06

Z10

Karolina 0915378082 52 08

Z11

Marijana 098435276 84 12

 

Srebrna skupina:

ni

broj

ime

mobitel

bodovi

mečevi

Z01

Vesna

0916474746

38 07

Z02

Nada 

0998156182

34 07

Z03

Barbara KZ

098719201

07 01

Z04

Lucija

0989918707

30 06

Z05

Mirela

0989703786

56 09

Z06

Ana  0981650634 00 00

Z07

Mihaela  0981858953 43 08

Z08

Jasna 0915178405 66 10

 

Voditelj lige: Marko 098664982

Tenis centar SRC Trnje: 016158300

Pravilnik lige:

  • Igra ukupno 19 igračica podjeljenih u dvije jakosne kategorije, zlatnu skupinu od 11 igračica i srebrnu skupinu od 8 igračica. Zlatna skupina odigrava dvokružni, a srebrna trokružni sistem mečeva, ukupno 24 kola (termina), od čega 22 kola zlatne skupine, odnosno 21 kolo srebrne skupine, plus dodatna 2 kola (termina) zlatne skupine, odnosno 3 kola (termina) srebrne skupine za dogovorne susrete nadoknada, revijalne susrete ili susrete parova. Završno kolo s druženjem i svečanom dodjelom prigodnih nagrada bit će u petak, 27.09.2019. od 19 do 22 sati.
  • Mečevi se igraju do 7 gemova; u slučaju da je rezultat 6:6 igra se tie break do 7 na 2 razlike; gemovi se igraju na sistem no add (bez prednosti), kod rezultata 40:40 u gemu igra se odlučujući poen za gem, igračica koja prima servis bira lijevu ili desnu stranu na koju će partnerica servirati; na svaki neparan zbroj gemova mijenjaju se strane; svaki osvojeni gem vrijedi 1 bod i zbrajaju se za ukupni poredak. U slučaju da igračice nisu odigrale meč do 7 gemova, prijavljeni rezultat može biti i 6:4, 5:2, itd.
  • Vrijeme zagrijavanja prije početka meča iznosi maksimalno 5 minuta; nakon završetka meča igračice preostalo vrijeme u svom terminu mogu dogovorno iskoristiti u revijalnom obliku. U slučaju da meč nije gotov u predviđenom terminu od 1 sat mole se igračice koje igraju sljedeći meč da pričekaju završetak meča.
  • Na kraju meča igračica koja je pobijedila prijavljuje rezultat mailom na marko@tk-movens.hr (obavezno navesti broj kola koji se igrao).
  • Rezultati i tablica lige bit će vođeni i objavljivani na web stranici kluba www.tk-movens.hr pod linkom rekreativna liga dame - ljeto Trnje 2019.
  • U slučaju da su igračice spriječene doći i odigrati meč u predviđenom terminu dužne su to javiti igračici s kojom igraju i tenis centru SRC Trnje pozivom na broj 016158300 najkasnije do četvrtka do 12 sati u tom tjednu: obavezno navesti datum i vrijeme odigravanja te broj terena samog termina, te poslati mail na zajedničku mailing listu. Neodigrani meč se može odigrati u terminu kada se dobije slobodan termin za nadoknadu od tenis centra SRC Trnje.
  • Igra se lopticama koje će nabaviti voditelj lige i donijeti na prvo kolo.

Sve prijedloge, primjedbe i kritike su poželjne u cilju poboljšanja organizacije lige. Hvala!

Voditelj lige Marko / mob: 098664982

Raspored odigravanja:

Kolo
1 1-12 2-11 3-10 4-9 5-8 6-7
2 12-7 8-6 9-5 10-4 11-3 1-2
3 2-12 3-1 4-11 5-10 6-9 7-8
4 12-8 9-7 10-6 11-5 1-4 2-3
5 3-12 4-2 5-1 6-11 7-10 8-9
6 12-9 10-8 11-7 1-6 2-5 3-4
7 4-12 5-3 6-2 7-1 8-11 9-10
8 12-10 11-9 1-8 2-7 3-6 4-5
9 5-12 6-4 7-3 8-2 9-1 10-11
10 12-11 1-10 2-9 3-8 4-7 5-6
11 6-12 7-5 8-4 9-3 10-2 11-1
Kolo
1 1-8 2-7 3-6 4-5
2 8-5 6-4 7-3 1-2
3 2-8 3-1 4-7 5-6
4 8-6 7-5 1-4 2-3
5 3-8 4-2 5-1 6-7
6 8-7 1-6 2-5 3-4
7 4-8 5-3 6-2 7-1
 

1. kolo, petak, 19.04.2019.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z02-Z11 Barbara R - Marijana 4:7

19-20 sati teren broj 3: Z05-Z08 Silvana - Helena 7:2

19-20 sati teren broj 4: Z06-Z07 Verona - Kejt -

20-21 sati teren broj 3: Z04-Z09 Sanda - Jadranka -

20-21 sati teren broj 4: Z03-Z10 Tanja - Karolina 1:7

slobodna Z01 Tamara 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S04-S05 Lucija - Mirela 6:7

19-20 sati teren broj 6: S03-S06 Nada - Mihaela 2:7

20-21 sati teren broj 5: S02-S07 Barbara KZ - Ana -

20-21 sati teren broj 6: S01-S08 Vesna - Jasna 6:7

2. kolo, petak, 26.04.2019.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z08-Z06 Helena - Verona 

19-20 sati teren broj 3: Z11-Z03 Marijana - Tanja 7:2

19-20 sati teren broj 4: Z09-Z05 Jadranka - Silvana 3:7

20-21 sati teren broj 3: Z10-Z04 Karolina - Sanda 7:4

20-21 sati teren broj 4: Z01-Z02 Tamara - Barbara R 6:7

slobodna Z07 Kejt

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5:  S01-S02 Vesna - Nada 5:7

19-20 sati teren broj 6: S06-S04 Ana - Lucija 

20-21 sati teren broj 5: S07-S03 Mihaela - Barbara KZ 

20-21 sati teren broj 6: S08-S05 Jasna - Mirela 5:7

3. kolo, petak, 03.05.2019.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z05-Z10 Silvana - Karolina 2:7

19-20 sati teren broj 3: Z06-Z09 Verona - Jadranka 7:4

19-20 sati teren broj 4: Z03-Z01 Tanja - Tamara 5:6

20-21 sati teren broj 3: Z04-Z11 Sanda - Marijana 

20-21 sati teren broj 4: Z07-Z08 Kejt - Helena 7:5

slobodna Z02 Barbara R 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S03-S01 Barbara KZ - Vesna 

19-20 sati teren broj 6: S02-S08 Nada - Jasna 2:7

20-21 sati teren broj 5: S04-S07 Lucija - Mihaela 5:7

20-21 sati teren broj 6: S05-S06 Mirela - Ana 

4. kolo, petak, 10.05.2019.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z10-Z06 Karolina - Verona 

19-20 sati teren broj 3: Z11-Z05 Marijana - Silvana 7:1

19-20 sati teren broj 4: Z09-Z07 Jadranka - Kejt 

20-21 sati teren broj 3: Z01-Z04 Tamara - Sanda 7:0

20-21 sati teren broj 4: Z02-Z03 Barbara R - Tanja 5:6

slobodna Z08 Helena 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S01-S04 Vesna - Lucija 

19-20 sati teren broj 6: S08-S06 Jasna - Ana 

20-21 sati teren broj 5: S07-S05 Mihaela - Mirela 5:7

20-21 sati teren broj 6: S02-S03 Nada - Barbara KZ 

5. kolo, petak, 17.05.2019.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z05-Z01 Silvana - Tamara 6:7

19-20 sati teren broj 3: Z06-Z11 Verona - Marijana 2:7

19-20 sati teren broj 4: Z07-Z10 Kejt - Karolina

20-21 sati teren broj 3: Z04-Z02 Sanda - Barbara R 7:4

20-21 sati teren broj 4: Z08-Z09 Helena - Jadranka 

slobodna Z03 Tanja 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S05-S01 Mirela - Vesna 5:7

19-20 sati teren broj 6: S03-S08 Barbara KZ - Jasna 7:5

20-21 sati teren broj 5: S04-S02 Lucija - Nada 4:7

20-21 sati teren broj 6: S06-S07 Ana - Mihaela 

6. kolo, petak, 24.05.2019.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z01-Z06 Tamara - Verona 6:7

19-20 sati teren broj 3: Z11-Z07 Marijana - Kejt 7:3

19-20 sati teren broj 4: Z10-Z08 Karolina - Helena 7:2

20-21 sati teren broj 3: Z02-Z05 Barbara R - Silvana 

20-21 sati teren broj 4: Z03-Z04 Tanja - Sanda 7:4

slobodna Z09 Jadranka 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S01-S06 Vesna - Ana 

19-20 sati teren broj 6: S08-S07 Jasna - Mihaela 7:3

20-21 sati teren broj 5: S02-S05 Nada - Mirela 7:6

20-21 sati teren broj 6: S03-S04 Barbara KZ - Lucija 

7. kolo, petak, 31.05.2019.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z05-Z03 Silvana - Tanja 7:3

19-20 sati teren broj 3: Z08-Z11 Helena - Marijana 3:7

19-20 sati teren broj 4: Z07-Z01 Kejt - Tamara 6:7

20-21 sati teren broj 3: Z06-Z02 Verona - Barbara R 7:3

20-21 sati teren broj 4: Z09-Z10 Jadranka - Karolina 4:7

slobodna Z04 Sanda 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S07-S01 Mihaela - Vesna 6:7

19-20 sati teren broj 6: S04-S08 Lucija - Jasna 5:7

20-21 sati teren broj 5: S05-S03 Mirela - Barbara KZ 

20-21 sati teren broj 6: S06-S02 Ana - Nada 

8. kolo, petak, 07.06.2019.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z03-Z06 Tanja - Verona 3:7

19-20 sati teren broj 3: Z04-Z05 Sanda - Silvana 5:7

19-20 sati teren broj 4: Z11-Z09 Marijana - Jadranka 7:5

20-21 sati teren broj 3: Z01-Z08 Tamara - Helena 7:1

20-21 sati teren broj 4: Z02-Z07 Barbara R - Kejt 

slobodna Z10 Karolina 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S04-S05 Lucija - Mirela 3:7

19-20 sati teren broj 6: S03-S06 Nada - Mihaela 

20-21 sati teren broj 5: S02-S07 Barbara KZ - Ana 

20-21 sati teren broj 6: S01-S08 Vesna - Jasna 2:7

9. kolo, petak, 14.06.2019.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z06-Z04 Verona - Sanda 7:1

19-20 sati teren broj 3: Z07-Z03 Kejt - Tanja 

19-20 sati teren broj 4: Z10-Z11 Karolina - Marijana 3:7

20-21 sati teren broj 3: Z09-Z01 Jadranka - Tamara 7:5

20-21 sati teren broj 4: Z08-Z02 Helena - Barbara R 

slobodna Z05 Silvana 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5:  S01-S02 Vesna - Nada 4:7

19-20 sati teren broj 6: S06-S04 Ana - Lucija 

20-21 sati teren broj 5: S07-S03 Mihaela - Barbara KZ 

20-21 sati teren broj 6: S08-S05 Jasna - Mirela 7:6

10. kolo, petak, 21.06.2019.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z01-Z10 Tamara - Karolina 4:7

19-20 sati teren broj 3: Z04-Z07 Sanda - Kejt

19-20 sati teren broj 4: Z05-Z06 Silvana - Verona 3:6

20-21 sati teren broj 3: Z02-Z09 Barbara R - Jadranka 

20-21 sati teren broj 4: Z03-Z08 Tanja - Helena 

slobodna Z11 Marijana 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S03-S01 Barbara KZ - Vesna 

19-20 sati teren broj 6: S02-S08 Nada - Jasna 2:7

20-21 sati teren broj 5: S04-S07 Lucija - Mihaela 7:6

20-21 sati teren broj 6: S05-S06 Mirela - Ana 

11. kolo, petak, 28.06.2019.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z07-Z05 Kejt - Silvana 4:7

19-20 sati teren broj 3: Z08-Z04 Helena - Sanda 1:7

19-20 sati teren broj 4: Z09-Z03 Jadranka - Tanja 

20-21 sati teren broj 3: Z10-Z02 Karolina - Barbara R 

20-21 sati teren broj 4: Z11-Z01 Marijana - Tamara 7:3

slobodna Z06 Verona 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S01-S04 Vesna - Lucija 

19-20 sati teren broj 6: S08-S06 Jasna - Ana 

20-21 sati teren broj 5: S07-S05 Mihaela - Mirela 3:7

20-21 sati teren broj 6: S02-S03 Nada - Barbara KZ 

12. kolo, petak, 05.07.2019.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z04-Z09 Sanda - Jadranka

19-20 sati teren broj 3: Z05-Z08 Silvana - Helena 

19-20 sati teren broj 4: Z06-Z07 Verona - Kejt 

20-21 sati teren broj 3: Z02-Z11 Barbara R - Marijana 

20-21 sati teren broj 4: Z03-Z10 Tanja - Karolina 

slobodna Z01 Tamara 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S05-S01 Mirela - Vesna 

19-20 sati teren broj 6: S03-S08 Barbara KZ - Jasna 

20-21 sati teren broj 5: S04-S02 Lucija - Nada 

20-21 sati teren broj 6: S06-S07 Ana - Mihaela 

13. kolo, petak, 12.07.2019.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z08-Z06 Helena - Verona 

19-20 sati teren broj 3: Z11-Z03 Marijana - Tanja 

19-20 sati teren broj 4: Z09-Z05 Jadranka - Silvana

20-21 sati teren broj 3: Z10-Z04 Karolina - Sanda 

20-21 sati teren broj 4: Z01-Z02 Tamara - Barbara R 

slobodna Z07 Kejt

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S01-S06 Vesna - Ana 

19-20 sati teren broj 6: S08-S07 Jasna - Mihaela 

20-21 sati teren broj 5: S02-S05 Nada - Mirela 

20-21 sati teren broj 6: S03-S04 Barbara KZ - Lucija 

14. kolo, petak, 19.07.2019.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z05-Z10 Silvana - Karolina

19-20 sati teren broj 3: Z06-Z09 Verona - Jadranka 

19-20 sati teren broj 4: Z03-Z01 Tanja - Tamara 4:7

20-21 sati teren broj 3: Z04-Z11 Sanda - Marijana 

20-21 sati teren broj 4: Z07-Z08 Kejt - Helena 

slobodna Z02 Barbara R 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S07-S01 Mihaela - Vesna 6:7

19-20 sati teren broj 6: S04-S08 Lucija - Jasna 

20-21 sati teren broj 5: S05-S03 Mirela - Barbara KZ 

20-21 sati teren broj 6: S06-S02 Ana - Nada 

15. kolo, petak, 26.07.2019.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z10-Z06 Karolina - Verona 

19-20 sati teren broj 3: Z11-Z05 Marijana - Silvana 7:5

19-20 sati teren broj 4: Z09-Z07 Jadranka - Kejt 

20-21 sati teren broj 3: Z01-Z04 Tamara - Sanda 

20-21 sati teren broj 4: Z02-Z03 Barbara R - Tanja 

slobodna Z08 Helena 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S04-S05 Lucija - Mirela 

19-20 sati teren broj 6: S03-S06 Nada - Mihaela 

20-21 sati teren broj 5: S02-S07 Barbara KZ - Ana 

20-21 sati teren broj 6: S01-S08 Vesna - Jasna 

16. kolo, petak, 02.08.2019.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z05-Z01 SIlvana - Tamara 

19-20 sati teren broj 3: Z06-Z11 Verona - Marijana 

19-20 sati teren broj 4: Z07-Z10 Kejt - Karolina

20-21 sati teren broj 3: Z04-Z02 Sanda - Barbara R

20-21 sati teren broj 4: Z08-Z09 Helena - Jadranka 

slobodna Z03 Tanja 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5:  S01-S02 Vesna - Nada

19-20 sati teren broj 6: S06-S04 Ana - Lucija 

20-21 sati teren broj 5: S07-S03 Mihaela - Barbara KZ 

20-21 sati teren broj 6: S08-S05 Jasna - Mirela 7:4

17. kolo, petak, 09.08.2019.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z01-Z06 Tamara - Verona 

19-20 sati teren broj 3: Z11-Z07 Marijana - Kejt 

19-20 sati teren broj 4: Z10-Z08 Karolina - Helena 7:5

20-21 sati teren broj 3: Z02-Z05 Barbara R - Silvana 

20-21 sati teren broj 4: Z03-Z04 Tanja - Sanda 5:7

slobodna Z09 Jadranka 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S03-S01 Barbara KZ - Vesna 

19-20 sati teren broj 6: S02-S08 Nada - Jasna 

20-21 sati teren broj 5: S04-S07 Lucija - Mihaela 

20-21 sati teren broj 6: S05-S06 Mirela - Ana 

18. kolo, petak, 16.08.2019.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z05-Z03 Silvana - Tanja 

19-20 sati teren broj 3: Z06-Z02 Verona - Barbara R 

19-20 sati teren broj 4: Z07-Z01 Kejt - Tamara  

20-21 sati teren broj 3: Z08-Z11 Helena - Marijana 

20-21 sati teren broj 4: Z09-Z10 Jadranka - Karolina 

slobodna Z04 Sanda 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S01-S04 Vesna - Lucija 

19-20 sati teren broj 6: S08-S06 Jasna - Ana 

20-21 sati teren broj 5: S07-S05 Mihaela - Mirela 

20-21 sati teren broj 6: S02-S03 Nada - Barbara KZ 

19. kolo, petak, 23.08.2019.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z03-Z06 Tanja - Verona 

19-20 sati teren broj 3: Z04-Z05 Sanda - Silvana 

19-20 sati teren broj 4: Z11-Z09 Marijana - Jadranka 7:3

20-21 sati teren broj 3: Z01-Z08 Tamara - Helena 

20-21 sati teren broj 4: Z02-Z07 Barbara R - Kejt 

slobodna Z10 Karolina 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S05-S01 Mirela - Vesna 

19-20 sati teren broj 6: S03-S08 Barbara KZ - Jasna 

20-21 sati teren broj 5: S04-S02 Lucija - Nada 

20-21 sati teren broj 6: S06-S07 Ana - Mihaela 

20. kolo, petak, 30.08.2019.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z06-Z04 Verona - Sanda 

19-20 sati teren broj 3: Z07-Z03 Kejt - Tanja 

19-20 sati teren broj 4: Z10-Z11 Karolina - Marijana 

20-21 sati teren broj 3: Z09-Z01 Jadranka - Tamara 

20-21 sati teren broj 4: Z08-Z02 Helena - Barbara R 

slobodna Z05 Silvana 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S01-S06 Vesna - Ana 

19-20 sati teren broj 6: S08-S07 Jasna - Mihaela 

20-21 sati teren broj 5: S02-S05 Nada - Mirela 

20-21 sati teren broj 6: S03-S04 Barbara KZ - Lucija 

21. kolo, petak, 06.09.2019.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z01-Z10 Tamara - Karolina 

19-20 sati teren broj 3: Z04-Z07 Sanda - Kejt

19-20 sati teren broj 4: Z05-Z06 Silvana - Verona

20-21 sati teren broj 3: Z02-Z09 Barbara R - Jadranka 

20-21 sati teren broj 4: Z03-Z08 Tanja - Helena 

slobodna Z11 Marijana 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S07-S01 Mihaela - Vesna 

19-20 sati teren broj 6: S04-S08 Lucija - Jasna 

20-21 sati teren broj 5: S05-S03 Mirela - Barbara KZ 

20-21 sati teren broj 6: S06-S02 Ana - Nada 

22. kolo, petak, 13.09.2019.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: Z07-Z05 Kejt - Silvana 

19-20 sati teren broj 3: Z08-Z04 Helena - Sanda 

19-20 sati teren broj 4: Z09-Z03 Jadranka - Tanja 

20-21 sati teren broj 3: Z10-Z02 Karolina - Barbara R 

20-21 sati teren broj 4: Z11-Z01 Marijana - Tamara 7:4

slobodna Z06 Verona 

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: S0-S0 nadoknade, revijalni po dogovoru ili parovi

19-20 sati teren broj 6: S0-S0 nadoknade, revijalni po dogovoru ili parovi

20-21 sati teren broj 5: S0-S0 nadoknade, revijalni po dogovoru ili parovi

20-21 sati teren broj 6: S0-S0 nadoknade, revijalni po dogovoru ili parovi

23. kolo, petak, 20.09.2019.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: nadoknade, revijalni po dogovoru ili parovi

19-20 sati teren broj 3: nadoknade, revijalni po dogovoru ili parovi

19-20 sati teren broj 4: nadoknade, revijalni po dogovoru ili parovi

20-21 sati teren broj 3: nadoknade, revijalni po dogovoru ili parovi

20-21 sati teren broj 4: nadoknade, revijalni po dogovoru ili parovi

slobodna Z0

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: nadoknade, revijalni po dogovoru ili parovi

19-20 sati teren broj 6: nadoknade, revijalni po dogovoru ili parovi

20-21 sati teren broj 5: nadoknade, revijalni po dogovoru ili parovi

20-21 sati teren broj 6: nadoknade, revijalni po dogovoru ili parovi

24. kolo, petak, 27.09.2019.: 

Zlatna skupina:

19-20 sati teren broj 1: nadoknade, revijalni po dogovoru ili parovi

19-20 sati teren broj 3: nadoknade, revijalni po dogovoru ili parovi

19-20 sati teren broj 4: nadoknade, revijalni po dogovoru ili parovi

20-21 sati teren broj 3: nadoknade, revijalni po dogovoru ili parovi

20-21 sati teren broj 4: nadoknade, revijalni po dogovoru ili parovi

slobodna Z0

Srebrna skupina:

19-20 sati teren broj 5: nadoknade, revijalni po dogovoru ili parovi

19-20 sati teren broj 6: nadoknade, revijalni po dogovoru ili parovi

20-21 sati teren broj 5: nadoknade, revijalni po dogovoru ili parovi

20-21 sati teren broj 6: nadoknade, revijalni po dogovoru ili parovi

© 2014 Tenis klub Movens :: design by 01 ID :: powered by VannaCMS